Góly: 24. Paur (z pok. kopu) - 8. Hiago, 31. J. Kosorin, 76. Piroska
ŽK: 51. Perexta - 55. Hiago, 79. Ventúra
Krnáč - Mabouka, Piaček (9. Králik), Perexta, Ricardo Nunes - Pečovský, Paur (75. T. Majtán) - J. Mihalík, Škvarka, Guba (65. Pich) - Jelič

FK Senica
Šulla - Cristovam, P. Pavlík, Brabec, Kalabiška - Ventúra - Jirásek (87. J. Križko), Hiago (90. Tsoumou), Piroska - J. Kosorin (75. Diarrassouba), Jaroslav Diviš
V poslednom jesennom zápase sme nestačili na Senicu.

V úvodu stretnutia vyťažili viac Seničania, ktorí niekoľkokrát nebezpečne zakombinovali a v 7. min po faule jedného z domácich hráčov odpískal rozhodca pokutový kop. K lopte sa postavil Piroska, jeho lob skončil na brvne, no nepokrytý Hiago dostal loptu pohodlne do siete a Záhoráci viedli. Domáci, ktorí v 9. min prišli o zraneného kapitána Piačeka, vyrovnali hru po niekoľkých minútach a v ďalšom priebehu polčasu boli lepším tímom. Vypracovali si aj štyri veľmi dobré príležitosti na skórovanie, ale tie trestuhodne zahodili. V 18. min po rohu hlavičkoval Paur v malom vápne do brvna, ale všetko si vynahradil o šesť minút neskôr, keď premenil pokutový kop po nedovolenom zákroku na Králika. V 27. min šikovne uvoľnil v rohu 16-ky Guba a z ľavej strany zakrútil loptu len do žrde Šullovej brány. Keď sa zdalo, že domáci preberajú aktivitu v zápase, dostal sa v šestnástke domácich k lopte mladý Kosorin a strelou k pravej žrdi vrátil hosťom vedenie - 2:1. V 43. min zahrávali Seničania priamy kop z ľavej strany. Piroska ho poslal do šestnástky a Brabec hlavičkoval do brvna. Na opačnej strane mohol hostí potrestať Mihalík po krásnej kolmici od Škvarku, no Šulla dobre vybehol a jeho pokus zblokoval.

V druhom polčase sa počas úvodných pätnástich minút hral medzišestnástkový futbal. Viac úsilia vyvíjali domáci, ktorí sa snažili vyrovnať, ale ich aktivita končila na pozornej defenzíve hostí. Hráči MŠK to skúšali aspoň strelami z diaľky, jednou z nich sa prezentoval v 71. min Škvarka, jeho pokus zblokovali hostia na roh. O päť minút neskôr Diarrassouba unikol domácim futbalistom a jeho prihrávku zužitkoval Piroska na tretí gól Seničanov. Žilina takmer vzápätí znížila, Škvarkov pokus Šulla s námahou vytlačil na roh a Pichova hlavička opečiatkovala brvno. Senica sa do útoku v závere zápasu príliš nehrnula, kontrolovala dvojgólový náskok aj bez problémov ubránila. Žilinčanom sa nevydarila domáca rozlúčka s jesennou časťou a zimovať budú na desiatej priečke.

Adrián Guľa, tréner MŠK Žilina
"Prvý polčas sme odohrali solídny, ale inkasované góly zamávali s mužstvom, stratili sme sebadôveru. V druhom polčase sme sa nedokázali rozbehnúť pokojnou prechodovou fázou. V zápase sme mali aj niekoľko situácií, ktoré mohli skončiť gólmi, ale dnes by sme asi neremizovali, ani keby sme hrali do rána. Kalich horkosti sme si vypili až do dna a odchádzame opäť so sklonenými hlavami. Súper vyhral zápas, v ktorom bol efektívnejší a produktívnejší v pokutovom území a ja mu gratulujem."
Eduard Pagáč, tréner FK Senica
"V prvom polčase sme videli zaujímavý futbal, k nám sa trochu priklonilo pri šanciach Žiliny aj šťastie a vyhrali sme ho. V druhom polčase sme začali strácať lopty a Žilina sa dostala viac do hry. Som spokojný s výkonom aj s výsledkom."