Permanentky

V každej zažijeme jedinečné emócie, víťazstvá i trpkejšie okamihy. Každá sezóna však svojím scenárom napíše neopakovateľný príbeh. A mať pri tomto príbehu svoje stále miesto za najvýhodnejšiu cenu, to je permanentka MŠK Žilina. Vytvor tento príbeh s nami.

Okrem garancie viac ako 30 domácich stretnutí vo všetkých súťažiach ročníka 2024/2025 vám prinesie permanentka nové benefity či automatickú účasť v súťaži o hodnotné ceny vo výške 3500€.

nové benefity

Aby to bola karta plná zliav a výhod, ktorú môžete využívať prakticky dennodenne, nie iba na futbale. Permanentka MŠK prichádza na blížiaci sa ročník 2024/2025 v novom dizajne, s tvojou prezývkou priamo na sedačke, s veľkou tombolou i celoročnými zľavami u našich partnerov.

Vernosť sa počíta.

Automatická je zľava 10% na nové permanentky pre držiteľov permanentiek zo sezóny 2023/2024. V novej sezóne 2024/2025 zároveň dávame možnosť získať na ďalšiu sezónu (2025/2026) až 20 % zľavu na kúpu novej permanentky v prípade, že nevymeškáte ani jedno domáce ligové stretnutie.

ČO MÔŽETE S PERMICOU VYHRAŤ?

A čo sa týka veľkej tomboly, čakajú vás hodnotné ceny i zážitky, ktoré si len tak "nekúpite”.

So zakúpenou permanentkou ste automaticky v hre o vecné ceny v hodnote 3500€.

ŽREBUJEME spomedzi všetkých držiteľov permanentiek na prvom domácom zápase novej sezóny!

ČO MÔŽETE VYHRAŤ?

• produkty Ryba Žilina v hmotnosti vašej váhy
  • auto EV9 na víkend od Auto Becchi
  • wellness pobyt pre rodinu od Jánošikovho dvora
  • 10-miestny VIP Biznis box na jeden zápas,
  • exkluzívnu večeru s hráčom vo Ville Nečas
  • predplatné VOYO na rok
  • predplatné Žilinského večerníka (+BREJK a Nový čas nedeľa) na rok,
  • vitamínové produkty od Duolife,
  • wellness + večera vo Ville Nečas
  • exkluzívny vstup do šatne pri víťaznom pokriku,
  • večera v Streetfoodie v hodnote 100€
  • sud piva Zlatý Bažant 73 od Heineken,
  • balíček zdravia od Monere,
  • vstup do tunela s hráčmi pred zápasom,
  • konzumné vo výške 100€ v klube Enjoy
  • kartóny Lays + Pepsi
  • poukážky do Detského sveta v OC Mirage,
  • voucher na 50€ konzumáciu od Starej Menzy
  • kartón domácich cestovín od MeGusta
  • ubytovanie v Holiday Inn Žilina + vstup do wellness

K tomu celosezónna zľava v Treska bare, lacnejší servis auta alebo zľavy v reštauráciách či wellnesse. Stačí vytiahnuť permanentku MŠK a platíš menej.🔰

predaj na pokladni i online

Ako funguje nový ticketingový systém a kúpa permanentky cez neho?

• S kúpou permanentnej karty súvisí registrácia každého držiteľa s nasledovnými údajmi: meno, číslo občianskeho preukazu (pri dieťati rodné číslo), funkčný mail (cez ktorý vás budeme kontaktovať v prípade výhry, resp. ďalších výhod), telefónne číslo.
    • ONLINE: Na vami zadaný mail vám príde po zaplatení permanentka a už je na vás, či si ju do telefónu uložíte v rámci peňaženky (wallet) alebo iným spôsobom. Zároveň do poznámky napíšete, aké meno/prezývku chcete na svoju sedačku.
      • PREDKUPNÉ PRÁVO pre držiteľov permanentiek zo sezóny 2023/2024: pri kúpe zadáte "promo kód", čo je 8-miestny kód na zadnej strane vašej permanentky alebo posledných 8 znakov z dlhého kódu (alebo v maile, ktorý ste zadávali pri kúpe permanentky - v prípade uloženia permanentky do wallet). Následne vám systém umožní kúpu vášho miesta, resp. vami vybraného nového miesta s 10% zľavou.
    • NA POKLADNI: Rovnako to funguje aj pri osobnom nákupe na Pokladni 1 (južná tribúna - pri Sieni slávy a Fanshope MŠK) - na vami zadaný mail vám príde permanentka a už je na vás, či si ju do telefónu uložíte v rámci peňaženky (wallet) alebo iným spôsobom. Iba na pokladni MŠK je možné získať za príplatok 2€ aj fyzickú plastovú permanentnú kartu s novým dizajnom. Viac informácií i súčinnosť pri aktivácii permanentky vám poskytnú priamo predajcovia na pokladni. Zároveň predajcom uveďte, aké meno/prezývku chcete na svoju sedačku.

ČASOVÁ OS PREDAJA

• 7.5. - 18.5. | PRVÁ FÁZA PREDAJA (pre všetkých + zároveň s garanciou predkupného práva na svoje miesta pre držiteľov permanentiek zo sezóny 2023/2024)
  • 18.5. - 20.7. | VOĽNÝ PREDAJ (pre všetkých + už bez garancie predkupného práva pre držiteľov permanentiek zo sezóny 2023/2024. Zároveň je 20. júl posledným dňom, kedy si môžete kúpiť permanentku na pokladni s možnosťou vlastnej nálepky na sedačke a možnosťou zapojenia sa do veľkej súťaže na prvom domácom ligovom zápase sezóny).
OTVÁRACIE HODINY POKLADNE 1 (na južnej tribúne):

KAŽDÝ UTOROK a ŠTVRTOK (14-18 hod. - rovnaké otváracie hodiny ako Fanshop MŠK sídliaci rovnako opäť na južnej tribúne)

KAŽDÁ SOBOTA (9-12 hod.)

Po 20. júli bude pokračovať predaj permanentiek online formou bez možnosti personalizovanej nálepky na sedačku či zapojenia sa do súťaže.

ceny permanentiek

*Nálepka s prezývkou (menom) na sedačke je dostupná všade okrem sektorov VIP C a VIP D.

*Kúpa mužskej permanentky do rodinného sektoru je podmienená kúpou minimálne jednej detskej permanentky.

*Balíkovú permanentku do rodinného sektoru (VIP K, VIP M a VIP L) je možné zakúpiť iba priamo na pokladni.

*Dôchodca = osoba na starobnom dôchodku alebo osoba nad 65 rokov.

*Držitelia preukazov ŤZP-S (preukaz s červenou čiarou) majú vstup zdarma.

*POZOR: Zľavnené permanentky budú na displeji turniketu audiovizuálne odlíšené.

Pre individuálne žiadosti nám môžete napísať mail na vstupenky@mskzilina.sk.

permanentky pre firmy

Permanentka ako benefit pre zamestnancov? Alebo zviditeľnenie sa Štadióne MŠK? Pre každú firmu vieme ušiť ponuku na mieru, stačí nás kontaktovať na mail mskzilina@mskzilina.sk.