Akreditácie

Pri aktuálnej situácii je potrebné sa pred každým zápasom osobitne akreditovať (platí aj pre celosezónne akreditácie).

Pri vstupe musí každý novinár disponovať:

• disponovať negatívnym výsledkom testu na ochorenie Covid-19:
    • nie starším ako 72 hodín v prípade RT-PCR alebo LAMP testu,
    • nie starším ako 48 hodín v prípade ATG testu,
  • alebo potvrdením o očkovaní proti ochoreniu Covid-19:
    • najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovania s jednodávkovou schémou,
    • najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovania s dvojdávkovou schémou,
    • najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovania, ak bola prvá dávka očkovania podaná do 180 dní od prekonania COVID-19,
  • Výnimka platí pre deti do 12 rokov.
  • Akceptované je aj oficiálne potvrdenie o prekonaní ochorenia Covid-19 nie staršie ako 180 dní.

Toto nariadenie sa týka všetkých účastníkov podujatia, teda aj zástupcov médií.

MEDIÁLNY MANAŽÉR

Martin Kollár
martin.kollar@mskzilina.sk

Akreditačné pravidlá

Pre domáce stretnutia MŠK Žilina platí celosezónna alebo jednorazová klubová akreditácia, o ktorú môžete žiadať po vyplnení akreditačného formuláru na našom webe.

O jednorazovú akreditáciu je možné požiadať najneskôr 24 hodín pred výkopom stretnutia.

MŠK Žilina si vyhradzuje právo neudeliť akreditáciu, prípadne odobrať už udelenú akreditáciu.

Pre akreditovaných novinárov a fotografov

Vyzdvihnutie jednorazových akreditácií prebieha priamo pri vstupe do Press centra na Štadióne MŠK Žilina najskôr 90 minút pred začiatkom stretnutia. Celosezónne akreditácie vydáva osobne len mediálny manažér MŠK Žilina.
Kapacita novinárskej časti západnej tribúny je 186 miest, pri aktuálnych obmedzeniach je znížená na maximálne 90 novinárov.

Press centrum

V Press centre je potrebné riadiť sa pokynmi hostesky, usporiadateľov, resp. zamestnancov MŠK Žilina, ktorí zároveň vydávajú fotovesty povinné k vstupu na trávnik. Vyzdvihnúť si ich môžete po otvorení Press centra. Počas zápasov je možné fotografovať len za bránami (vo vyznačených zónach) a zakazuje sa pohyb okolo tímových lavičiek.

Vstupom do Press centra MŠK súhlasíte s dodržiavaním vyššie uvedených pravidiel.

Akreditačný formulár

Akretidácie