RODINNÝ SEKTOR

Zábava, hry, animátori či náš maskot Šošon? 

To je znovu otvorený rodinný sektor na východnej tribúne pre najmenších šošonov.


Nielen výchova mladých, talentovaných futbalistov je pre nás veľmi dôležitá. Rovnako si od najmenšieho veku vychovávame aj nových šošonov na tribúne, ktorých víkendy sú od najmenších spomienok späté s MŠK. 

Rodinný sektor sme otvorili ešte v roku 2015 a každou sezónou sa tešil väčšej popularite. Pandémia nám síce prerušila jeho činnosť, no neprerušila nám chcenie zabávať sa sa s najmenšími Šošonmi na zápasoch.

Deťom bude znova patriť (nielen) počas nadstavbovej časti východná tribúna, na ktorej bude opäť sídliť náš rodinný sektor so samostatným vstupom (vstup 8), skvelými animátormi, súťažami, hračkami a samozrejme naším maskotom Šošonom.

Spolu sa budeme nielen hrať a zabávať, ale aj povzbudzovať našich futbalistov. Výhodou rodinného sektoru je veľký priestor vo vnútri tribúny, v ktorom sa aj pri nepriaznivom počasí môžu deti do sýtosti zabaviť s animátormi z Detského sveta z OC Mirage na každom domácom zápase.


ako to vyzeralo a znova bude vyzerať v našom rodinnom sektore?


vstupné

Pre najmenších fanúšikov platí osobitné, výhodnejšie vstupné spolu s rodičmi:

  • ŽENY A DETI 1€,
  • MUŽI 5€

Vstupenky je možné zakúpiť iba online cez Ticketportal.sk.

Zároveň je u držiteľov permanentiek zo západnej alebo južnej tribúny možné požiadať o presunutie svojej permanentky do rodinného sektoru. Stačí nás kontaktovať mailom na mskzilina@mskzilina.sk.

Aj napriek prebiehajúcej rekonštrukcii v okolí štadióna by malo byť možné parkovať na parkovisku P3 za východnou tribúnou (vchod cez rampu na Uhoľnej ulici).