FC Nitra
D. Perniš - Kolbas, Kostelný, Šimončič, Hála - Bagi, Kotrík (79. Šmehyl) - Kemláge (54. A. Čermák), Turčák (68. Boszorád), Cléber - Vestenický

Krnáč - Mabouka, Piaček, Králik, J. Mihalík - Paur, Pečovský - Gergel, Škvarka (90.+ Klec), Pich (76. Guba) - Jelič (79. T. Majtán)
Žilina sa konečne dočkala triumfu, pod Zoborom zdolala domácu Nitru.

Hneď v úvode sa mohol tešiť z gólu domáci Turčák, jeho dobre mierený priamy kop však brankár Krnáč s veľkou námahou vyškriabal na roh. Bo to však jediný pekný futbalový moment domácich, potom už začali pod Zoborom úradovať hostia. Najprv sa prezentoval Škvarka, jeho strela do stredu bránky však nenarobila Pernišovi problémy. V 23. min sa k lopte dostal Piaček a jeho prudkú strelu pod brvno musel nitriansky gólman vyraziť na roh. Skóre mohol otvoriť v 37. min. Žilinčan Jelič, ktorý sa pred Perniš dostal po kolmej prihrávke od Paura, no zoči - voči Pernišovi neuspel. Pred odchodom do šatní skúšal ešte šťastie Nitran Cléber, jeho strela však Krnáča neprekvapila.

Druhý polčas za začal ešte väčšou aktivitou Žiliny. Na Škvarkovu loptu pred bránku nedosiahol Jelič a ten istý hráč o chvíľu strieľal z prvej po prihrávke Škvarku a domáci brankár musel zasahovať. V 56. min to vyskúšal aj Pečovský, no Perniš bol pripravený. Hostia sa dočkali o štyri minúty, keď po trme-vrme pred domácou bránkou sa k lopte dostal Paur a bez problémov otvoril skóre zápasu. O ďalšie štyri minúty viedla Žilina už o dva góly. Všetko sa začalo štandardkou Škvarku, následne sa ani na dvakrát nepresadil Pich, lopta sa odrazila ku Králikovi, ktorý akrobaticky prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Pre Martina Králika to bol debut v Corgoň lige ako hrom, mladý žilinský stopér bol spoločne so Škvarkom a Mihalíkom najlepším hráčom hostí v zápase. Štvrťhodinu pred koncom mohlo byť už 0:3, do lopty sa oprel Pich, no jeho strela opečiatkovala spojnicu. Stav stretnutia mohol v 84. min zmeniť aj striedajúci Majtán, po zaváhaní domácej obrany však neprestrelil Perniša, ktorý ďalším skvelým zákrokom zachránil mužstvo spod Zobora od výraznejšej prehry. Žilinčania boli v zápase o triedu lepším tímom a ich víťazstvo mohlo byť aj oveľa výraznejšie.

Vladimír Koník, tréner FC Nitry
"Mali sme celkom dobrý vstup do zápasu, keď sme tam zahrávali nejaké štandardky. V prvom polčase sme Žilinu ako tak udržali na dištanc a nič veľké sme im nedovolili. Žiaľ, my sme smerom dopredu urobili len veľmi málo. V druhom polčase sa nám veci opakujú, keď po zbytočných chybách dostaneme góly. Víťazstvo hostí je úplne zaslúžené."
Adrián Guľa, tréner MŠK Žilina
"Vyhrali sme pre nás nesmierne dôležitý zápas, najmä z toho psychického hľadiska. Postupne sme sa rozbiehali a už v prmo polčase sme mohli viesť. V druhom sme okrem gólov mali aj ďalšie šance a mohli sme nakoniec zvíťaziť aj vyšším rozdielom. Pre nás je však podstatné, že sme zvíťazili a ideme ďalej."