Obleč sa (na Vianoce) ako Šošon

Najkrajšie sviatky roka sa blížia, no a ešte krajšie môžu byť s niečím žltozeleným pod stromčekom. A presne na to slúži náš Fanshop MŠK, kde sa na vás tešíme počas tohto týždňa každý pracovný deň.

Niečo na oblečenie, alebo len doplnok do domácnosti či práce? Potešiť svojich blízkych, alebo spraviť radosť sebe? Na tieto otázky vám dáme odpovede v našom fanshope, ktorý sa každoročne najmä pred Vianocami teší vašej obľube. Navyše v kamennej predajni máme pre najvernejších limitované kúsky, ktoré sú výhradne dostupné iba na západnej tribúne.

Najobľúbenejší kúsok je bezpochyby dres. Ikonický, žltozelený, a napriek tomu jedinečný. Každý z vás môže s hrdosťou nosiť na drese aj svoje meno s číslom. A aby sme vám to stihli vyrobiť do Vianoc, objednávky nielen na personalizované dresy (s garanciou doručenia do Vianoc) prijímame iba do utorka 12. decembra.

Vianočný zhon neobchádza ani náš fanshop, preto vám ďakujeme za trpezlivosť. Sme tu pre vás každý až do utorku 19. decembra.

V prípade potreby alebo iných nejasností môžete kontaktovať marketingovú manažérku Luciu Svoreňovú (+421 905 833 549).