U16: MŠK Žilina - FC Spartak Trnava 4:0 (1:0)
Góly: 43. a 78. Blaško, 12. Adamica, 68. Klaučo
Rozhodca: Ukropová - Botka, Bryndziar
Hostačný - Fiflík (C), Bukovčan, Pavlík, Mišiak - Chlepko (61. Filo), Dolník (41. Klaučo), Pekelský - Šinko (41. Blaško), Adamica (70. Horvát), Šlosár (51. Chebeň)

FC Spartak Trnava
Hollósy - Karhan, Kalman, Turoň (C), Čavojský, Molnár (65. Hesko), Adamkovič (72. Šadibol), Trello, Vyskoč (48. Špačinský), Ostrovský (65. Paulen), Basár (72. Bartoš)
Výborný deň žltozelenej mládeže potvrdili ďalším výborným výsledkom a čistým konto aj chalani z kategórie do 16 rokov. V prvom dejstve sa proti spartakovcom ešte trápili v koncovke, no po zmene strán ukázali svoje kvality a zvíťazili presvedčivo 4:0. O tri góly sa postarali striedajúci hráči, pričom dva presné zásahy strelil Karol Blaško. Čistý štít putuje na konto Samuelovi Hostačnému v bráne Šošonov.

záznam zápasu

Vladimír Labant, tréner MŠK Žilina U16
"Dnes sme už do prestávky mohli viesť o viac než jeden gól a zápas tak mohol byť rozhodnutý už oveľa skôr. Napriek veľkej prevahe sme boli málo efektívni v zakončení. Dobre sme kombinovali, hrali s chuťou, boli silní na lopte a vytvárali si príležitosti. Musím chalanov pochváliť za prístup aj nasadenie. Potešilo ma, že v druhom polčase sme dokázali premieňať šance, na čom mali výrazný podiel aj hráči, ktorí naskočili do stretnutia po prestávke."