Rozhodca: Gorel - Hrebeňár, Pacák
FK Poprad
Pap - Dianovský, Migač, Pončák, Harčár (C), Rybovič (61. Chodníček), Bašista, Bryndza (46. Kusnyír), Kopáč (46. Dulák), Kučera, Legnavský (46. Farkašovský)

Belaník - Pečarka, Jaššo (C), Kukulský, A. Oravec - Straka, Šarudi (78. M. Oravec), Chyla (57. Šimun) - Prokop (65. Hroza), Vaľko, Bortoli (78. Bistiak)
Po minulotýždňovom zlyhaní v Košiciach si chcel starší dorast napraviť chuť proti poslednému Popradu. Hoci sme skóre otvorili už v 5. minúte zásluhou premiérového gólu iba 16-ročného Samuela Šarudiho a v 22. minúte sa pridal aj Lukáš Prokop, tak Poprad sa svojou bojovnosťou neustále držal na dostrel. Duel definitívne priklonil na našu stranu až minútu pred koncom stretnutia Vaľko. Šošoni v konečnom zúčtovaní porazili Poprad 3:0 a stále vedú ligu o dva body pred Trnavou so zápasom k dobru.

Daniel Valach, tréner MŠK Žilina U19
"Dnes bol z našej strany lepší prvý polčas, v ktorom sme si okrem dvoch gólových vytvorili aj ďalšie dobré príležitosti. Žiaľ, v koncovke nám chýbal väčší pokoj, ale aj dôraz. Ak by sme boli dôslednejší, do šatní by sme išli s výraznejším náskokom, a v podstate "uzavretým" zápasom. Naopak, do druhého polčasu sme nevstúpili dobre, chýbala nám energia a súper nám robil problémy svojou húževnatosťou. Ťažký zápas sme ale napokon zvládli, za čo chcem chlapcov pochváliť."