U19: FK Železiarne Podbrezová - MŠK Žilina 3:3 (3:1)
Góly: 19. Talakov (pok. kop), 20. Dzurík, 23. Hudák - 74. a 82. Chyla, 8. Dikoš
ŽK: 56. Šikula, 70. Urgela, 90. Tatar - 90. Belaník
Rozhodca: Kolofík - Hrmo, Burger
FK Železiarne Podbrezová
Morong - Šarišský, Molčan (C), Hudák (60. Lupták), Urgela (75. Vasiľ), Šikula, Hanes, Belko, Dzurík (85. Faško), Talakov, Tatar

Belaník - Pečarka, Jaššo (73. Kukulský), Mynář, Mlynár - Stojchevski (60. Chyla), Oravec (C), Šnajder - Bortoli (86. Hroza), Trubačík (46. Prokop), Dikoš
Dohrávkou 13. kola jesennej časti prvej ligy staršieho dorastu odštartovala naša 19-tka druhú polovicu sezóny na pôde Podbrezovej. Výrazne obmenená zostava Šošonov v porovnaní s utorkovým víťazstvom proti Interu sa v úvode trápila a po prvom dejstve zaostávala o dva góly. Na konci stretnutia sa hra vyostrila, domáci inkasovali červenú kartu, a my sme tak bojovným záverom dokázali vyrovnať na konečných 3:3. Gólovo sa presadil iba 15-ročný Samuel Dikoš a dvomi presnými zásahmi zabezpečil zisk bodu striedajúci Vincent Chyla.

Daniel Valach, tréner MŠK Žilina U19
"V zaujímavom zápase s kvalitným súperom, sme mali dobrý a aktívny úvod, z čoho sme vyťažili aj gól. Potom sme však začali strácať stred poľa, kde nám chýbala väčšia agresivita. Urobili sme niekoľko zbytočných aj individuálnych chýb a v podstate sme domácim darovali veľmi ľahko, a v krátkom čase tri góly. V druhom polčase sme už viac-menej dominovali, pomohli nám striedania a vytvárali si šance. Žiaľ, chýbal nám väčší pokoj a miestami aj kvalita vo finalizácii. Škoda, myslím si, že sme mali aj na úplný obrat. Chlapci ale ukázali charakter, nezlomil ich ani nepriaznivý vývoj a kvalitným druhým polčasom vybojovali aspoň bod, takže si zaslúžia aj pochvalu."