Góly: 28. Ondráš, 45. Ceesay z p.k, 56.Ceesay - 60. a 71. Kulík, oba z p.k
Diváci: 150
ŠTATISTIKY
Dúbravka (46.Holec) - Ilko, Podstavek, Ofori, Ondráš (62.Ďungel) - Angelovič, Škriniar (69.Dávid Štrba), Barčík, Gergel - Novák (46.Mihalík), Ceesay

Aj v druhom stredajšom zápase víťazstvo

MŠK Žilina sa ujala vedenia v 28 min., keď Barčík našiel presnou prihrávkou Ondráša a ten zvnútra 16-ky prekonal lučeneckého brankára Michalíka. V nasledujúcich minútach sa domáci dostali trikrát do dobrej streleckej pozície. V 32.min. brankár Lučenca chytil prudkú Ilkovu strelu, ďalšie dva pokusy z kopačiek Nováka a Ceesaya mierili nad jeho bránu. V samom závere polčasu v šestnástke nedovolene pridržal rukami Szücz Ceesaya a z následného pokutového kopu zvýšil gambijský legionár na 2:0.

Po zmene strán sa v 56. min. opäť presadil dôrazný Ceesay a domáci viedli už tri nula. Dobrý výkon predviedol mladučký Škriniar, ktorému diváci pri striedaní zatlieskali, podobne ako v prvom zápase Akakpovi. Hosťom sa podarilo skorigovať nepriaznivý stav dvomi gólmi, ktoré strelil s pokutových kopov Kulík.

Ľuboš Nosický, tréner MŠK Žilina
"Hráči sa od začiatku snažili, ale v našej hre chýbala presnosť. Postupne sme dali tri góly a zápas sme mali v rukách, no nepremenili sme šance a navyše urobili zbytočné chyby a fauly. Súper nás potrestal dvomi gólmi z pokutových kopov.