Téma: Msk Zilina vs VION Zlate Moravce

Tak to bol infaktovy zapas

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Brnky_ZA" |  vypnout filtr
Nie je problém vyhrať nad zbedačenými Zlatými Moravcami (ktoré sú mi inak veľmi sympatické - je tam kopa exŽilinčanov a ako jediný klub nám gratulovali k víťazstvu U19) na normálnom trávniku. Ale na takomto bojisku to zvládnuť je skvelé a ešte pár rokov dozadu by sme takéto zápasy nezvládli - teraz áno. Prvý polčas bol bez chyby, som rád, že Dedo dobehol Polievku v počte gólov. Druhý polčas musím skritizovať - prestali sme hrať a striedania tiež len zhoršili našu hru. Penalta bola síce úplne vymyslená, ale vyplývala z nášho slabšieho výkonu v druhom polčase. Škoda Nemčíkovho brvna. Inak ale veľká spokojnosť - potvrdiť aspoň remízou doma proti Trnave.

Čo sa týka stavu trávnika
a) Presne ako píše mikea - v BB aj KE nemajú umelú trávu a dalo sa tam hrať, lebo vyhrievali, naopak v Trenčíne to bolo lyžovanie napriek tomu, že majú umelku
b) mali by sa páni, čo o tom rozhodujú zamyslieť dokedy sa má hrať jesenná časť, riešenie nie je bakelitová tráva na všetkých štadiónoch, riešenie je nehrať v decembri, lebo aj keby boli trávniky špičkové (čo nie sú) veľa ľudí nemá chuť byť v -3 stupňoch 90 minút na štadióne. Nie som odborník, ale jedná sa o 2-3 zápasy, tak ligu predĺžim o týždeň a pacnem tam 1-2 anglické týždne a je po probléme či ?

- zapamätaj si: len víťazné typy v živote niečo dokážu
- takže za mňa: len s výhrou budem spokojný!

Zápas som bohužiaľ nemohol vidieť kvôli práci, ale sledoval som aspoň na flashscore a keď sme dali na 3:2 tak som tak zvreskol, že si polka ľudí v robote myslela, že mi preplo. Hneď som si spomenul na jedného spoludiskutujúceho, ktorý si myslí, že pri výhrach smútim a buchám pasťami od zlosti a prehry oslavujem. Teória je to pekná, ale je to presne naopak:-D. Hlavne, že sú 3 body tá mentalita ide hore - kedysi by sme sa zložili. Treba potvrdiť v Trnave.

Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.