V piatok Slovan | Vstupné za 1 € pre školy a tímy + súťaž o jazdu autobusom MŠK

Krásne spomienky na Dortmund či Kodaň aj vďaka vašej mohutnej podpore. Prečo by sme to nepreniesli aj na ligu? A navyše v šlágri proti bratislavskému Slovanu, ktorý sa uskutoční v piatok 5.4. o 17:30 hod.

Preto znova prinášame pre organizované skupiny detí, mládežnícke futbalové tímy či školy špeciálne vstupné od 1 €.

A aby toho nebolo málo, jednu z prihlásených skupín odvezie na Štadión MŠK priamo náš klubový autobus, ktorým chodia na zápasy hráči "A"-tímu.

Chcete prísť fandiť Šošonom? Postup je opäť podobný ako na mládežníckej Lige majstrov.

• Organizované skupiny detí sa nahlasujú na mail ticketing@mskzilina.sk do stredy 3. apríla do 20:00 hod. Zároveň je potrebné zaslať aj meno a telefónne číslo doprovodu (zodpovednej osoby za danú skupinu). Na 10 detí pripadá v cene 1 € aj jeden dospelý doprovod (iba na východnú tribúnu). Následne vám budú zaslané detailné informácie o vašich vstupenkách.
    • Maximálny počet lístkov na jednu skupinu, školu či tím je 50 vstupeniek (ak po deadline – 2. apríl – bude voľná kapacita, je možné navýšiť počty vstupeniek).
    • Uprednostnené budú skupiny, ktoré boli na zápasoch UYL proti Pafosu, Sparte, Dortmundu či Kodani.

Klasické vstupenky na Slovan, Ružomberok i Trnavu už v predaji.