Do nadstavby z 5. miesta, skupinu o titul začneme v nedeľu na Slovane

Základná časť Fortuna ligy je minulosťou, záverečné 22. kolo totiž rozseklo tabuľku na dve polovice. Futbalisti MŠK Žilina budú po góle v posledných minútach sobotného stretnutia aj v šiestej sezóne hranej týmto modelom účastníkom skupiny o titul. V 10-kolovej nadstavbe sa tak stretnú s najlepšími - Slovanom Bratislava, Dunajskou Stredou, Trnavou, Podbrezovou a Banskou Bystricou.

Žltozelení už poznajú kompletný žreb nadstavby, pričom známy už je aj presný výkop prvého kola skupiny o titul na základe vysielacích práv televíznych partnerov.

začíname na slovane, končíme v trnave

Atraktívne zápasy s tými najlepšími. To bol cieľ pred sezónou, ktorý sa nám podarilo naplniť. Pod Dubňom tak privítame tých najlepších a zabojujeme o prípadnú európsku miestenku.

• 1. nadstavbové kolo Fortuna ligy: ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina (12. marca | nedeľa, 15:00) | VOYO

Termíny od 2. nadstavbového kola sa ešte upresnia na základe vysielacích práv televízií.

Kompletný rozpis všetkých stretnutí nadstavby Fortuna ligy nájdete čoskoro aj v sekcii zápasy.