”B”-tím: Na Liptove s tesnou prehrou 1:2
Góly: 29. Bartoš, 67. Káčerík - 7. Jibril
ŽK: 59 Gerát, 76. Voško - 59. Diaz, 89. Slebodník
Rozhodca: Chromý - Hrenák, Burger
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Luksch – Janec, A. Krčík, Kačerík (84. Porubän), Gerát, Bartoš (C), Staš (88. Lišivka), Štrba, Voško (78. Mastiš), Laura (88. Kováč), D. Krčík

Belko - Suľa, Nemčík, Nagy, Bari (63. Majdan) - Diaz, Farský (84. Krkoška), Slebodník - Holáň (73. Goljan), Jambor (73. Kostúr), Jibril
V 11. kole cestovali futbalisti MŠK Žilina B už pod vedením nového trénera Vladimíra Veselého na Liptov, kde čelili domácemu Tatranu Liptovský Mikuláš. Jeho tímu vyšiel úvod, keď sme sa rýchlo dostali do vedenia, domáci odpovedali po diskutabilnej situácii a po zmene strán strelili aj druhý, napokon víťazný gól.

Nový tréner Vladimír Veselý mohol počítať na Liptove s pomocou viacerých hráčov zo širšieho kádra "A"-tímu, ktorí hrali aj počas týždňa v pohárovom zápase proti Oravskému Veselému. Úvod nám vyšiel výborne, v 7. minúte sa po krásnej kombinačnej akcii dostala lopta po osi René Holáň - Tibor Slebodník až k Taofiqovi Jibrilovi, ktorý nás prízemnou strelou poslal do vedenia - 0:1. Prvý gól Afričana v drese MŠK povzbudil, hýril aktivitou aj v nasledujúcich minútach. Domáci gólovo odpovedali v 29. minúte po lopte za obranu, žltozelení sa márne dožadovali odpískania faulu v súboji, po ktorom padol na zem Richard Nagy. Pokračovalo sa ďalej, Bartoš sa ocitol zoči-voči Ľubomírovi Belkovi, ktorého preloboval a začínalo sa odznova. Domáci hrozili najmä zo štandardiek, ktoré sme ustáli. My sme boli nebezpeční po rýchlych protiútokoch, ktoré ale rovnako neznamenali zmenu skóre.

Druhý polčas otvorila tutovka Holáňa, ktorý sa rútil sám na brankára Lukscha v 59. minúte, ale neuspel. To sa ukázalo ako rozhodujúce, keď v 67. minúte premenil svoju šancu Káčerík a naklonil misky váh na stranu domácich. Šošoni odpovedali centrami, hlavičkou Jambora, ale napriek enormnej snahe sa nám nepodarilo streliť vyrovnávajúci gól.

Premiéra Vladimíra Veselého na lavičke "B"-tímu tak nemala bodovú príchuť.

Vladimír Veselý, tréner MŠK Žilina B
"Mali sme dobrý vstup do stretnutia, kedy sme sa ujali vedenia gólom po peknej akcii. Okrem gólu tam boli 2-3 príležitosti, ale zle sme ich vyriešili. V prvom polčase bol súper dôraznejší, agresívnejší. Mali sme problémy s loptami za obranu, ale okrem inkasovaného gólu sme držali domácich na dištanc. Po zmene strán sme pridali na dôraze, získali sme hernú prevahu, mohli sme to strhnúť na svoju stranu po šancu Holáňa, bohužiaľ nevyužili sme to a domáci po ojedinelej šanci strelili víťazný gól. Škoda, pretože v druhom polčase sme hrali zaujímavý futbal, ale v šestnástke sme sa nevedeli presadiť. Tam musíme pridať."