Premiérový ročník ŠKRINIAR CUPU vyhral Lech Poznaň
Už tento víkend začal písať, verme, že dlhú a úspešnú tradíciu, nový medzinárodný mládežnícky turnaj pre kategóriu U14.

V tomto veku už pôsobila v Akadémii MŠK Žilina jedna z jej najjagavejších hviezd – aktuálne obranca talianskeho Interu Milan Škriniar, po ktorom bude tento turnaj pomenovaný a ktorý vás pozýva na zápolenia mladých talentov.

kvalitná medzinárodná previerka a snáď aj tradícia

Vedenie Akadémie MŠK Žilina ešte pred štartom nového ročníka starších žiakov pripravilo pre kategóriu U14 kvalitnú medzinárodnú konfrontáciu. Od piatka 13. augusta až do nedele 15. augusta sa predstavia okrem Šošonov aj české a poľské tímy.

Verím, že sa z tohto turnaja stane tradícia a kvalitná medzinárodná previerka pre žiacku kategóriu a že si týmto turnajom prejdú ďalšie veľké talenty,“ hovorí Milan Škriniar pre premiérovým ročníkom ŠKRINIAR CUPU.

Okrem Šošonov si to pri premiérovom ročníku turnaja pod záštitou nášho svetoznámeho odchovanca Milana Škriniara rozdajú na hlavnej ploche Štadióna MŠK a v Závodí:

Wisla Krakow, Lech Poznaň, Baník Ostrava, Slavia Praha a domáci klub MŠK Žilina. Hrá sa systémom každý s každým, 2x25 minút.

vyžrebovanie turnaja

PIATOK 13.8.

MŠK Žilina - Wisla Krakov 3:1 (2:1) Góly MŠK: Surán, Michalík, vlastný gól

Baník Ostrava - Slavia Praha 1:1 (0:1)