Európska liga: Štvrtkový súboj z Walesu naživo na MŠKŽilinaTV
Už vo štvrtok vstúpia futbalisti MŠK Žilina do Európskej ligy 2020/2021, keď v 1. predkole nastúpia vo Walese proti domácemu tímu The New Saints FC. Hoci súboj šošonov neodvysiela žiadna slovenská televízia, po dohode s domácim mužstvom odvysielame zápas na MŠKŽilinaTV s anglickým komentárom.

štvrtok | 19:30 SEČ

Súboj 1. predkola Európskej ligy, ktorý odohrajú hráči MŠK na štadióne Park Hall Stadium v Oswestry vo štvrtok o 19:30 nášho času, si budú môcť vychutnať fanúšikovia MŠK naživo. Síce nie na televíznych obrazovkách slovenskej televízie, ale domáci tím zabezpečil internetovú produkciu, ktorú nám po dohode poskytne aj na MŠKŽilinaTV.

Súboj šošonov, ktorý sa podľa nariadení UEFA odohrá bez prítomnosti divákov, tak budete môcť sledovať prostredníctvom priameho prenosu na našom Youtube kanáli s anglickým komentárom.