Góly: 14. a 50. Košlabová - 6. a 90. Sýkorová, 27. a 30. Valová, 63. Grečnárová
ŽK: 58. Šmidová, 82. Randová (obe MŠK Žilina)
Rozhodca: Šinka - Fábry, Tarko
FC Nitra
Stachová - Ferencziová, Baťalíková, Zelinková, Mésarošová (58. Jablonická) - Bednárová, Tyčiaková (89. Brndiarová), Csámpayová, K. Košlabová (C) - Mazuchová (72. Tanciková), M. Košlábová (46. Nagyová)

Červíková - Baníková, Mudráková (9. Chlebanová (46. Sirejová)), Kucharčíková, Randová - Šmidová (C), Grečnárová, Krajčíová, Obertová - Valová, Sýkorová
Osem zápasov a už siedma výhra Šošoniek, taká je ich akutuálna bilancia v ligových zápasoch. Tentokrát si to odniesla Nitra, na ktorej trávniku sme dominovali a nepripustili žiadnu drámu. Na pohodlnom víťazstve 5:2 sa podpísali tri strelkyne, Dominika Sýkorová a Barbora Valová sa presadili po dvakrát a jeden presný zásah pridala aj Lucia Grečnarová. Stále tak figurujeme na druhom mieste tabuľky za doteraz suverénnym Slovanom.

Marián Dlobík, tréner MŠK Žilina Ženy
"Dnes sme od úvodu diktovali tempo a vsietili rýchly gól. Po našej chybe súper vyrovnal, čo nás ešte viac nakoplo a do polčasu sme pridali ďalšie dva pekné góly. Trošku mrzí, že do druhého polčasu sme vstúpili nedôrazne, čo hneď domáce využili na zníženie. Záver zápasu bol ale opäť v našej réžii a pridali sme dva góly. Teší ma, že aj ženský futbal sa postupne dostáva na hlavné hracie plochy, dnes bola radosť hrať v Nitre."