U19: MŠK Žilina - MFK Ružomberok 2:0 (0:0)
Zápasové menu

V šlágri ôsmeho kola I. ligy staršieho dorastu dlho svietil na Štadióne MŠK Žilina bezgólový stav, ktorý vydržal až do záverečnej štvrťhodiny. V nej sme duel zaslúžene zlomili na svoju stranu a potvrdili dominanciu dvomi gólmi. Najskôr sa presadil Mario Sauer a skóre poistil v záverečnej minúte Baba Hamza. Šošoni sa tak priblížili víťazstvom špici tabuľky.


HLASY PO ZÁPASE
Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Dnes sme podali veĺmi dobrý, zodpovedný výkon proti doterajšiemu lídrovi tabuľky. Počas celého zápasu sme boli silnejší na lopte a snažili sa o kombinačnú hru. Hostia hrozili po našich stratách a rýchlych protiútokoch. Dnes sme si vypracovali dostatok gólových príležitostí, z ktorých sme dvakrát nastrelili konštrukciu brány a podarilo sa nám aj dvakrát prekonať brankára hostí. Chalanom patrí pochvala a poďakovanie za predvedený výkon."
I. LSD - U19,
sobota 12. 9. 2020 od 11:00
Štadión MŠK Žilina
2:0(0:0)
MŠK Žilina - MFK Ružomberok
Góly: 75. Sauer, 90. Hamza
Rozhodca: Kolofík - Čajka, Tůma
ŽK: 76. Hamza - 72. Caltík, 80. Vrábeľ
Diváci: 75
ZOSTAVY
MŠK Žilina
Belaník - Tandara, Luka, Capko, Kopásek (64. Kukuč) - Javro (72. Urgela), Oravec, Sauer - Kaňuch (42. Vaľovčin), Bombík, Hamza (90. Hunčík)

MFK Ružomberok
Frühwald - Pňaček, Caltík, Jedinák, Mrkva (87. Selecký), Kohút (79. Vrábeľ), Rakyta, Macejko, Gabriš (63. Olos), Kubík, Jonaš (63. Jurina)

Instagram feed #mskzilina