ŽK: 15. Kopásek - 30. Tobiaš, 47. Smieško, 54. Gallo, 68. Tišťan, 73. Terezka
Rozhodca: Gregorec - Tuma, Mosor
Kúdelčík - Kopásek (C), Mynář (73. Gajdoš), Jaššo (84. Kukulský), Kukuč - S. Javorček (84. Chyla), M. Sauer, Šnajder (73. Oravec) - Bortoli, Hroza, Mlynár (46. Kaňuch)

FC Košice
Repko - Tobiaš, Jakubko, Magda (C), Tišťan, Gallo (82. Segeďa), Sovič (82. Koch), Terezka, Mihók (65. Oros), Domik (74. Reiter), Smieško (65. Šoltes)
V piatom kole najvyššej súťaže starších dorastencov sme si dokázali pripísať už štvrté víťazstvo, ktoré nás posunulo priebežné prvé miesto tabuľky. Výhra rozdielom triedy sa však nerodila ľahko, aj napriek rýchlym gólom z úvodu zápasu. Úvodný presný zásah zaznamenal Sauer, no potom sa Šošoni začali trápiť v kombinácii. Dvomi gólmi ešte do konca prvého polčasu nás však upokojil Šnajder, a zápas sa tak skončil konečnou výhrou v prospech MŠK pomerom 3:0.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Už pred stretnutím bolo na chalanoch cítiť, že tento zápas chcú veľmi vyhrať. Z toho pramenila aj nervozita v úvode duelu, a to aj napriek tomu, že sme sa rýchlo dostali do vedenia. Mali sme dosť nepresných prihrávok a niektoré situácie sme často riešili až moc zbrklo. Keď sme však našu hru upokojili a pripravili si útok, tak sme sa dokázali dostávať k bráne súpera. V náš prospech zahralo to, že sme dnes boli efektívni a hneď úvodné šance sme premenili na góly. Super ukázal futbalovosť predovšetkým, keď dostal priestor. Hostí sme však nepustili späť do zápasu, i keď si v druhom polčase vytvorili dve dobré príležitosti. Škoda záveru, kde sme mali ešte dostatok šancí nato, aby sme pridali ďalšie presné zásahy. Chalanom patrí za predvedený výkon pochvala a poďakovanie."