Góly: 25. Doktorík - 44. Szalma (vlastný), 52. Mojžiš, 73. Kaprálik
ŽK: 82. Gembický, 83. Javro - 22. Mojžiš, 40. Kaprálik, 54. Javorček, 63. Holáň, 68. Tandara
Rozhodca: Marsal - Straka, Zemko
FC DAC 1904 Dunajská Streda
Bajnóczi - Szalma, Malý (C), Bari, Richnavský (87. Vass), Prášek (60. Nagy), Gembický, Hinds (60. Javro), Nije, Bögi, Doktorík (80. Farkas)

Belko - Tandara, Leitner, Nemčík (C), Javorček - Barbora, Mojžiš (67. Filippov), Holáň (89. Hunčík) - Goljan (67. Gomola), Kaprálik (89. Matejčík), Rudonja (76. Vaľovčin)

Na horúcej pôde Žitného ostrova odohrali mladí šošoni náročný zápas proti svojmu tabuľkovému prenasledovateľovi. Zverenci trénera Norberta Guľu inkasovali ako prvý, no súper nášmu tímu pomohol vlastným gólom k vyrovnaniu. Po zmene strán "devätnástka" dvakrát gólovo udrela, čo po výhre 3:1 znamená, že Žilinčania navýšili náskok na čele tabuľky na 5 bodov.

Norbert Guľa, tréner MŠK Žilina U19
"Zápas ovplyvnil silný vietor a hralo sa na prírodnej tráve, takže sa nedalo hrať kombinačne a museli sme sa prispôsobiť podmienkam. V prvom polčase bol súper trochu lepší, prehrávali sme osobné súboje. Dostali sme veľmi nešťastný gól, no na druhej strane musím priznať, že sme šťastne vyrovnali. Pred druhým polčasom sme hráčov nabádali k väčšej aktivite a do druhého dejstva sme vstúpili lepšie. Podarilo sa nám dať gól na 1:2 a potom prišiel zlomový moment - súper nepremenil pokutový kop vďaka výbornému zákroku nášho brankára. Zápas sme rozhodli krásnou individuálnou akciou Kaprálika. Chlapcom treba poďakovať za oduševnený, tímový výkon a schopnosť prispôsobiť sa podmienkam na ihrisku. Myslím si, že sme si víťazstvo zaslúžili."