ŽK: 35. Bulko, 85. Obšivan - 73. Chyla, 90. Zemko
Rozhodca: Nagy - Vörös, Kardelis
AS Trenčín
Lapoš - Ovšonka (57. Danihel), Bagín (C), Obšivan, Brandis, Škultéty, Závacký (57. Praženka), Bednár, Bulko, Hájovský (68. Fiala), Murko (82. Čulen)

Kúdelčík - Pečarka (46. A. Oravec), Zemko (C), Mynář, Blaško - Chyla, Šimun (62. Šarudi), Hranica (84. Beňadik) - Weber (62. Bartoš), Vaľko, Bortoli (75. Mlynár)
Súboj prvých dvoch mužstiev minuloročnej sezóny priniesol od začiatku vyrovnané futbalové predstavenie. Ako prví sa ujali vedenia nebezpečnejší domáci v 15. minúte. Po zmene strán sa však podaril úvod druhého dejstva Šošonom a zásluhou Lea Bortoliho sme v 55. minúte dokázali vyrovnať. Paradoxne, nepomohlo nám vylúčenie súpera, pretože do obranného bloku sa nám v závere ťažko presadzovalo. Napokon je tak z toho zmierlivá deľba bodov v pomere 1:1.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"V dnešnom zápase bol náš cieľ, aby sme pôsobili s väčšou energiou a víťaznou mentalitou, ako tomu bolo naposledy. Zápas mal dobré tempo tak, ako to už chodí vo vzájomných stretnutiach. V poli sme boli lepším tímom, ale v útočnej tretine boli agresívnejší domáci. Mali sme situácie, kde sme pri kvalitnejšej finálnej prihrávke a agresivite pri doplnení boxu mohli súpera vytrestať. V druhom polčase sme boli dominantnejší a vyrovnali sme po peknej akcii. Domácim následne vylúčili hráča, hrali tak viac z bloku, do ktorého sme sa ťažko presadzovali a nevyužili sme prevahu. Musíme v tréningu viac pracovať na týchto to situáciách, ako prekonať hlboký blok. Chlapci si zaslúžia pochvalu, lebo odmakali celý zápas a po ňom bolo cítiť a vidieť, že sme chceli dnes vyhrať, preto odchádzame smutní."