Góly: 27. M. Bortoli, 42. Koribský - 29. Lukáč, 48 Kocian
Rozhodca: Belko - Chrastina, Súhrada
Boldizsár - Mikunda, Meško, M. Bortoli - Koščalík, Baleja (C), Rajnoha, Korenčík - Koribský (46. Linhart), Michalík (77. Minárik), Kme

Pohronie Žiar nad Hronom
Barroso - Kocian (80. Lačný), Truben, Hrnčiar, Lukáč, Chrenko, Skačan (63. Laurov), Suchoň (26. Mykultsia), Lerint, Lahký, Jaďuď

Sžubne sa vyvíjajúci zápas proti predposlednému tímu tabužky sa nám nepodarilo privies do víazného konca. V prvom polčase sme dvakrát viedli zásluhou Bortoliho a Koribského, ale súper najprv v prvom a potom v druhom dejstve dvakrát vyrovnal. Napriek dostatočnému času sme už do konca stretnutia nedokázali po tretí raz preváži stav na našu stranu, a tak berieme iba bod za remízu 2:2.

Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"V zápase, v ktorom sme mali hernú prevahu, sme si najmä v prvom polčase vypracovali vežké množstvo šancí. Vyažili sme z nich dva góly, ale inkasovali po nedôslednosti v defenzíve. V úvode druhého polčasu sme dostali prakticky totožný gól a nedokázali sa presadi hore. Jedna vec je výsledok, ale mne vadí skôr, ako k nemu prišlo. Musíme by na seba náročnejší a dôslednejší."