U17 | MŠK Žilina - FC Spartak Trnava 0:4 (0:3)
I. LMD - U17,
sobota 13. 4. 2024 od 11:00
Štadión MŠK Žilina
MŠK Žilina - FC Spartak Trnava
Góly: 20. a 83. Bukovský, 27. Turanský, 31. Priecel
ŽK: 47. Pristach, 60. Daniel (obaja Spartak Trnava)
Rozhodca: Matula - Botka, Durmis
Boldizsár - Meško (C), Okál, Mišiak - Mikunda, Roháč (46. Tichý), Smák, M. Bortoli (61. Korenčík) - Baleja, Rajnoha, Koribský (46. Kmeť)

FC Spartak Trnava
Húska - Velický (C), Pristach (76. Konopka), Daniel, Bohmer (66. Kováč), Farkaš (84. Bugár), Ležák, Trello (84. Ptačín), Turanský, Priecel, Bukovský (84. Krajči)

Štvrtá prehra v rade a tretí duel bez streleného gólu, Šošonom sa vysnívaný titul vzdiaľuje. Žiaľ, vedúcemu Spartaku nedokázali konkurovať ani na domácom trávniku. Už po pol hodine sme prehrávali rozdielom triedy a v druhom polčase hostia potvrdili svoju jasnú výhru štvrtým gólom v našej sieti. Chalani, hlavy hore, ono to príde!

záznam zápasu

Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"Len veľmi ťažko hľadám slová na hodnotenie zápasu. Po celkom solídnom vstupe sme inkasovali prakticky z prvej strely a dorážky. Do polčasu sme ešte dvakrát inkasovali po nedôslednom bránení, raz po centri na zadnú žrď a raz sme nechali otočiť sa útočníka po autovom vhadzovaní. Prvý polčas sme boli rovnako vpredu málo nebezpeční. Do druhého polčasu sme išli odhodlaní skorigovať výsledok. Mali sme územnú prevahu, vypracovali si niekoľko príležitostí a po rohu trafili brvno. Avšak prepadli sme v súboji v strede poľa a z kontry sme inkasovali gól. Dlhodobo sa trápime v koncovke a prepadávame v defenzíve, najmä v osobnom súboji."
I. LMD - U17,
sobota 13. 4. 2024 od 11:00
Štadión MŠK Žilina
MŠK Žilina - FC Spartak Trnava