Góly: 24. a 42. Murko, 49. vlastný gól - 3. Kóša, 15. Šinko, 65. Chlepko
Rozhodca: Fabian - Vido, Veselák
AS Trenčín
Húdok - Azari, Náhlik, Samuhel, Ragan, Bukovinský, Hasaj (76. Baláž), Bočkay, Šimko, Javorský (60. Mikuš), Murko (70. Gučik)

Jokl - Fiflík, Dovičák, Vasko, Bukovčan (57. Staník) - Filo, Baláž, Chlepko - Kóša (41. Horvát), Šinko (71. Dolník), Klaučo
Futbalisti Žiliny prišli do Trenčína s jasným cieľom, ktorý začali hneď od úvodu napĺňať. Dvomi rýchlymi gólmi sa dostali do pohodlného vedenia. Po prestávke zvýšili obrátky aj hráči AS, čoho výsledkom bolo otočenie skóre na 3:2 po našich zbytočných stratách. Avšak nezabalili sme to a dokonca zápasu sa nám ešte podarilo vyrovnať. Nakoniec z Trenčína berieme v prvom kole po prestrelke zaslúženú remízu 3:3.

Vladimír Labant, tréner MŠK Žilina U16
"Zápas dvoch rozdielnych polčasov, ktorý sa hral vo veľmi slušnom tempe. V prvom dejstve sme herne dominovali, v druhej minúte sme dali aj rýchly gól z penalty po predchádzajúcej peknej akcii. V 23. minúte sme pridali druhý gól a hru sme kontrolovali. Domáci skorigovali taktiež z pokutového kopu. V druhom polčase sme spravili viacero nevynútených strát, čo Trenčín dokonale využil a otočil skóre na 3:2. Dobre sme však zareagovali, zvýšili tempo, dôraz a vyrovnali sme. Myslím si, že dnes je remíza spravodlivý výsledok.