”B” | V generálke s Baníkom opäť prestrelka, no tentokrát víťazná
3:4(3:1)
FC Baník Ostrava - MŠK Žilina
Góly: Bile, Šnajder, Prokop, Jakubík
Belaník (46. Badžgoň) - Leitner (46. M. Oravec), Kopas (46. Jaššo), Ndjeungoue (46. Mynář) - Kopásek (46. Gomola), Adang (46. Šnajder), Myslovič (46. Chyla), D. Javorček (46. Mlynár) - Iľko (46. Jakubík), Addo (46. Prokop), Bile (46. L. Bortoli)

Rovnako ako prvý tím Šošonov si aj naša rezerva zmerala sily v generálke na ligu s Baníkom Ostrava. Po troch gólovo bohatých prípravných zápasov (8, 4 a 6 gólov) sa aj dnes sieť rozvlnila celkovo sedemkrát. V úvodnom polčase ju prevažne proti nášmu "Áčku" rozvlnili viac domáci, ktorí sa ujali do prestávky vedenia 3:1. Po zmene strán nám zafungovali striedania, ktoré oživili hru a priniesli so sebou aj želaný efekt. Tromi presnými zásahmi sme tak otočili duel na našu stranu a prvou výhrou v príprave sa ideálne naladili na budúcotýždňový štart II. ligy.