Góly: 76. a 77. Weber, 48. Mlynár, 60. Prokop - 90. Reiter
Rozhodca: Matej - Hrenák, Kolesnáč
Kúdelčík - Mensah (81. Košťal), Mynář, A. Oravec - Hranica (81. Jančiga), Chyla (C), Šamaj, L. Bortoli (88. Trubačík) - Prokop, Šimun (46. Mlynár), Weber (81. Bartoš)

FC Košice
Repko - Komarek, Kaleta, Veselý (C), Tobiaš (84. Roško), Ivan, Šoltes (84. Gajtko), Segeďa, Urban, Silagailis, Slanina (76. Reiter)

Šošoni do 19 rokov dnes na Štadióne MŠK Žilina odohrali predzápas pred fortunaligovým duelom mužov. Cestu im skrížili nepríjemné Košice, čo sa naplno ukázalo v bezgólovom prvom dejstve. Po zmene strán sme však zapli na vyšší stupeň, keď sa po troch minútach na ihrisku presadil Mlynár. Ďalší presný zásah pridal Prokop a v rozpätí minúty poistili našu výhru dvomi gólmi Weber. Súper už len v závere kozmeticky upravil skóre na 4:1. Žlto-zelení sa vďaka zaváhaniu súperov posunuli už na druhú priečku, kde strácajú štyri body na lídra z Petržalky.

záznam zápasu

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"V prvom polčase sme mali zbytočné a nevynútené straty vo vedení útoku najmä cez strednú zónu. Do druhého polčasu sme vstúpili veľmi dobre, hrali sme presnejšie, vytvárali sme si príležitosti a strelili sme štyri pekné góly. Chalanom patrí pochvala a poďakovanie za predvedený výkon najmä v druhom polčase. V ňom sme boli trpezlivejší a presnejší ako v tom prvom."