”B”: Třincu sme podľahli po dvoch jedenástkach 1:2
Góly: 53. Bichakhchyan - 17. Puchel, 34. Habusta (oba z pok. kopu)
Rozhodca: Papuča - Hrivo, Kuba
Belko (46. Teplan) - Suľa, Kopas, Krkoška, Bari - Bichakhchyan (70. Holáň), Farský (46. Mráz), Myslovič - Goljan (63. Vaľovčin), Jambor, Yenne (70. Hamza)

FK Třinec
1. polčas: Adamuška – Celba, Gáč, Foltyn, Bolf – Puchel, Habusta, Steinhübel, Samiec, Cienciala – Hlúpik

2. polčas: Pastornický – Omasta, Gáč, Janoščín, Hýbl – Hlúpik (77. Cienciala), Vaněk, Habusta (77. Samiec), Buneš, Javůrek – Nieslanik
Hoci išlo oficiálne o zápas našej rezervy, v jej základe sa objavila druhá partia hráčov "A"-tímu, ktorí nezasiahli do stretnutia proti Jastrzębie hranom pred týmto duelom. Prvý polčas patril aktívnejším hosťom, ktorý si vďaka dvom úspešným penaltám vytvorili rozhodujúci dvojgólový náskok. V druhom polčase sme zlepšili výkon, ale stačilo to iba na skorigovanie skóre.

Tím vedený trénerom Veselým čelil kvalitnému súperovi, ktorý bol za svoju aktivitu odmenený úvodným gólom z penalty. Z bieleho bodu pridali po faule v šestnástke Česi aj druhý gól a navýšili svoj náskok. Žltozelení sa nevedeli presadiť vo finálnej fáze, po našich stratách tak súper hrozil z brejkov.

Druhé dejstvo bolo z našej strany oveľa kvalitnejšie, boli sme viac na lopte, Třinec sme zavreli pred svojou šestnástkou a prišlo aj zníženie, keď  Tenton Yenne spätnou prihrávkou do šestnástky našiel Vahana Bichakhchyana, ktorý sa nepomýlil - 1:2. Súper znova odskočil na rozdiel dvoch gólov, ale pre ofsajd gól neplatil. Po našich viacerých striedaniach sa hra opäť vyrovnala a góly sme už nevideli ani po niekoľkých brejkoch súpera.

Vladimír Veselý, tréner MŠK Žilina B
"Bol to kvalitný zápas z oboch strán. Súper bol dobre organizovaný, vyrážal do rýchlych protiútokov, s čím sme mali problémy a z čoho pramenili aj dva fauly, ktoré znamenali pokutové kopy. My sme sa snažili hrať svoju typickú hru, bola však statická, pomalá. Chýbala mi rýchlejšia cirkulácia lopty a hlavne dôraz v šestnástke súpera. Aj keď sme znova v závere zdramatizovali duel, vyrovnať sa nám už nepodarilo."