Góly: 20. a 62. Zummer (oba z pok. kopu), 86. Slivka - 77., 88. a 90. Jambor
ŽK: 60. Smieško, 79. Rumanský, 90. Legnavský - 19. Bobok, 49. Gomola, 72. Jambor
Rozhodca: Micheľ - Pacák, Maliňák
FK Poprad
Spodniak - Kusnyír, Šarišský, Pončák, Rumanský (C), Chovanec, Pollák, Kmec, Slivka, Smieško (84. Legnavský), Zummer

Bobok - Kopásek (62. Jambor), Luka (C), Capko (87. Gajdoš), Hunčík (46. Vaľovčin) - Urgela (62. Javro), Oravec, Gomola - Kaňuch (46. Kukuč), Bombík, Hamza

Zaujímavý a napínavý duel odohrali šošoni pod Tatrami, kde po dvoch premenených pokutových kopoch prehrávali už 0:2, no napokon sa tešili aspoň z remízy. Tú zariadil hetrikom Timotej Jambor, ktorý nastúpil až v 62. minúte a tromi krásnymi presnými zásahmi v záverečných minútach zavelil takmer k obratu.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Dnes sme mali zlý vstup do zápasu, keď sme súperovi doslova darovali pokutový kop po nedorozumení našich hráčov. Od tohto momentu stratil zápas tempo, stále sa prerušovalo a domáci umne naťahovali čas. My sme sa tomu však prispôsobili a nehrali sme rýchlo. Aj po zmene strán sme inkasovali zo zbytočnej penalty. Museli sme zmeniť systém, čím prišlo zníženie. Potom prišlo vylúčenie nášho hráča, no v hektickom závere sme dokázali stiahnúť dvojgólové manko. Dnes sme nepodali optimálny výkon, neboli sme dobre pripravení, keďže sme nemali hráčov počas týždňa v klasickom mikrocykle. Pozitívom dneška je len fakt, že sme vyrovnali a nezabalili to pred koncom, a to navyše v oslabení."