Kuciak – Turňa, Krivák, Kostelný, Djordjevič – Šafranko, Kochan (62. Ježdík), Vajda, Podio, Peševski (70. Migaľa) – Rendla (86. Sabler)

Volešák – Špalek (79. Hancko), Vavro, Králik, Mazáň – Bénes (35. Vallo) – Hlohovský, Škvarka, Haskič (41. Michlík), Letič – Puček
Úradujúci slovenský vicemajster MŠK Žilina ťahal za kratší koniec aj na ihrisku predposlednej Podbrezovej.

ZOSTRIH ZÁPASU

Prvú šancu zápasu si vytvorili hostia už v tretej minúte. Po prieniku Pučeka sa dostal k zakončeniu Hlohovský, ale mieril vedľa. Potom prišli chvíle domácich futbalistov. Zastreľovali sa z vyše dvadsiatich metrov. Najprv Rendla, ktorého prečítal Volešák a následne Šafranko, ktorý to napálil pre zmenu do žrde. Tento hráč bol najaktívnejší v prvom polčase. Dostal sa do sľubnej šance i v šestnástke, kde ho však zastavil Vavro. Nebezpečný bol aj stredopoliar 'Železiarov' Podio. Brankára Žiliny zamestnával hlavne z priamych kopov. Po jednom z nich vybojoval roh, ktorý v nadstavenom čase sám zahral, Rendla hlavou priťukol do 'ohňa' Kostelnému a ten loptu vo vzduchu poslal medzi žrde – 1:0.

V druhom polčase mali hostia miernu prevahu, ale šance si vypracovali i Podbrezovčania. Rendla prenikol z ľavej strany do pokutového územia, no vystrelil nad brvno. V 59. minúte zahrával priamy kop Podio, loptu poslal do múru, kde ju zasiahol rukou Hlohovský. Videl teda kartu a kopala sa penalta. Jej exekútorom bol Podio a hoci si na loptu Volešák siahol, tá napokon skončila za jeho chrbtom – 2:0. Žilina už musela zapnúť na vyššie obrátky, no v koncovke sa jej nedarilo. Hlohovský mieril nad brvno a Vallo hlavičkoval do žrde. Navyše vlastný gól si dal takmer hlavou Vavro. V 81. minúte mal pred sebou prázdnu bránku Michlík, ale trestuhodne ju prestrelil. V nadstavenom čase trafil brvno Letič. Keďže na opačnej strane domáci nevyužili brejkové situácie, stav sa už nezmenil.

Adrián Guľa, tréner MŠK Žilina

"Domáci boli efektívnejší. Z troch situácií vyťažili dva góly. My sme vplyvom zlého terénu už v prvom polčase prišli o dvoch hráčov, navyše tretí Špalek dohral so sebazaprením. Po odchode prvých dvoch sme potrebovali trochu času pokým sa skonsolidujeme. To sa nepodarilo, pretože sme inkasovali gól zo štandardky do šatne. V druhom polčase sme mali more šancí, snaha o zvrátenie zápasu bola evidentná, žiaľ nepodarilo sa nám streliť gól a preto sme prehrali."