Góly: 24.Engelman, 64.Milosavljev - 35. Majtán, 67. Nunes
Diváci: 1011
FC Baník Ostrava
Pavlenka (46. Bárta) – Zawada, Frydrych, Vomáčka (76. Stronati), Sukup (76. Mach) – Fantiš (46. Milosavljev), Hable, Droppa (71. Lukeš), Kraut (58. Holzer), Engelmann (71. Byrtus) – Rolinc (86. Hrnčár)

Krnáč - Mabouka (46.Puček), Akakpo, Ceesay, Hučko - Gergel, Jelič, Nunes (85.Kincl) - Guba (85.Gorelčík), Majtán (74.Klačanský), Pich
Počas reprezentačnej prestávky odohrali futbalisti MŠK Žilina prípravný zápas proti účastníkovi Gambrinus ligy FC Baník Ostrava. V reprezentačných výberoch rôznych kategórií je momentálen až 15 hráčov MŠK Žilina (A, U 21, U 19, U 17). Oba tímy sa pravidelne stretávajú v prípravných stretnutiach, naposledy v marci 2013 vyhrala MŠK Žilina v Ostrave 3:2. Tentoraz sa na Bazaloch zrodila remíza 2:2.

Oba tímy odohrali dobré stretnutie, v ktorom padli štyri góly, po dva na obidvoch stranách. Skóre otvorili domáci po štandartnej situácii a strele Engelmana. Žlto-zelení vyrovnali v 35. minúte po peknej kombinácii v strede ihriska, Guba našiel presnou finálnou prihrávkou Majtána a ten hlavou presne zakončil. Baník sa aj druhýkrát ujal vedenia, v 64. minúte ich poslal do vedenia Milosavljev. Zverenci A.Gužu však aj po druhýkrát dokázali vyrovna. Majtánovu gólovú dorážku síce rozhodcovia neuznali, ale v 67.min zakrútil Nunes priamy kop na bránu a aj keď sa centrovanej lopty nik nedotkol, tá skončlia v sieti domáceho brankára. MŠK Žilina remizovala v Ostrave s Baníkom 2:2.

Adrián Guža, tréner MŠK Žilina
"Bol to poučný prípravný zápas, videli sme hráčov v nových iných pozíciách. Pozitívne je, že do zápasu zasiahli aj ďalší mladí futbalisti z našej akadémie. V stretnutí sme dokázali dvakrát vyrovna, čo je dobré pre tím, ktorý hral v tomto zložení."