Góly: 2. Gotebiewski - 66. Ceesay
Górnik Zabrze
Skorupski - Bemben (46´ Olkowski), Banaś, Danch, Magiera - Thomik (42´ Zaanan, 61´ Waksmundzki), Pazdan (62´ Marciniak), Kwiek (50´ Przybylski), Gasparik (46´ K.Mączyński) - Gierczak (36´ Zahorski) - Gołębiewski (67´ Wodecki)

Dúbravka - Gergel, Piaček (46.Teixteira), Guldan (46.Halilovič), Mráz (60.Ondráš) - Pich, Pečovský, Šulek, Barčík - Majtán (60.M.Ceesay), Lietava (46.Střihavka)
Vo štvrtok 7.júla 2011 odohrali futbalisti MŠK Žilina posledné prípravné stretnutie pred začiatkom nového ročníka Corgoň ligy a UEFA Europa League. Ich súperom bol účastník poľskej Ekstraklasy Górnik Zabrze. Zápas sa uskutočnil vo Waksmunde (Pol.) o 17.00 hod.

ONLINE

- 2.min. - poľský tím mal raketový štart do zápasu, hneď z prvého útoku skóroval Gotebiewski - Górnik vedie 1:0 !

- do 15 min. sa hral medzi 16-kami, žlto-zelení kopali tri rohy, poľský tím dva

- 15.min. - poľský tím zahral roh, ale Dúbrávka stiahol loptu do náručia a rozohral akciu.

- 17.min. - veľká šanca Lietavu, zo 16 tich metrov však namieril nad bránu

- 20.min. - prienik Mráza, ktorý prihral Barčíkovi, ten si s ním loptu znovu narazil, ale pálil nad bránu Skorupskeho

- 27.min. - nebezpečne vystreli z 25 m Kwiek, Dúbravka potvrdil, že je výborný brankár

- 36.min. - striedanie Górnik , Zahorski nahradil Gierczaka

- 39.min. - Pich získal pressingom loptu, prihral Barčíkovi, no aj jeho ďalší pokus mieri nad bránu

- 45,min. - pekná akcia žlto-zelených, Mraz si narazil s Majtánom, centrovanú loptu zrazil poľský obranca na roh

- 45+ min, - dva rohové kopy MŠK Žilina, bez výraznejšej šance

- 45+ min. - faul na Barčíka, rozohrávka slovenského tímu nakrátko, ale center Mráza obrana Górniku odvrátila

- polčas

- do druhého polčasu tri zmeny v tíme MŠK Žilina, na ihrisko prišli Halilovič, Teixteira a Střihavka, do hry už nezasiahnu Piaček, Guldan a Lietava

-50.min. - Barčík na Střihavku, ten z hranice päťky páli nad bránu Górniku

- 51.min. - Kwiek sa dostal do zakončenia, ale netrafil bránu

-52.min. - center Mráza z priameho kopu, k lopte sa dostal Pich, ale na jeho centrovanú loptu Střihavka nedosiahol

- 60.min. - Mráz a Majtán odchádzajú z ihriska, na ich miesto prišli M.Ceesay a Ondráš

- 66.min. - svoj krátky pobyt na ihrisku využil Momodou Ceesay na vyrovnanie - 1:1 ! Pich sa zbavil zasekávačkou obrancu, prihral dozadu na Ceesaya a ten obstrelil brankára!

- 73.min. - na ihrisko prichádzajú Žilák so Zlatkovičom, nahrádzajú Šuleka a Picha

- 77.min. - kolmica na Zahorskeho, ktorý sa dostal do obrovskej šance, ale bravúrny zákrok Dúbravku ! Stav sa nemení ani po šanci Zlatkoviča, ktorého strelu brankár Górniku vyrazil.

- v závere zápasu si mužstvá len ťažko vypracovávali šance, zápas sa skončil remízou 1:1 . MŠK Žilina v príprave na novú sezónu neprehral so žiadnym súperom.