ŽK: 35. S. Angelovič - 40. Viazanko, 86. J. Novák
Dúbravka - S. Angelovič, Piaček, Prince Ofori, M. Ondráš - Pečovský (75. Zlatkovič) - Gergel, Šulek, Barčík - T. Majtán (81. I. Lietava), Pich (65. M. Ceesay)

MFK Košice
Tofiloski - Mikuláš Tóth, Djokovič, Dobias, Čonka - Diaby (56. Škutka), Isola, Šinglár, Viazanko - Karaš (72. J. Novák), Pačinda (90.+ Hovančík)
Žltozelení prvýkrát pod vedením nového hlavného trénera Ľuboša Nosického

Žilinčania sa od úvodných minút snažili pomocou rýchlych prihrávok dostávať pred košickú bránku. Prvú väčšiu šancu si vypracovali domáci v 11. min. Po Majtánovom centri z pravej strany hlavičkoval Pich, ale kapitán hostí Šinglár odkopol loptu do bezpečia. O šesť minút neskôr prvýkrát pohrozili hostia. Pačinda vystrelil spoza šestnástky, ale vedľa Dúbravkovej svätyne. V ďalších minútach prvého polčasu spoľahlivo hrajúca obrana Košíc nedovolila Žilinčanom vytvoriť si napriek ich útočnej aktivite čistú gólovú príležitosť. Prekvapenie s gólovým záverom prišlo na opačnej strane. V 27. min si košický ľavý obranca Čonka nabehol na odrazenú loptu a strelou z voleja približne z 20 metrov prekonal Dúbravku - 0:1. Domáci vyrovnali v 36. min, keď po Čonkovom zaváhaní vo vlastnej šestnástke získal loptu Majtán a bez problémov trafil do odkrytej časti bránky - 1:1. Tri minúty pred polčasovou prestávkou skúšal strelecké šťastie z diaľky košický Šinglár, ale tentoraz letela lopta vysoko nad.

V 53. min po spolupráci dvojice Ondráš - Šulek druhý menovaný vypálil z bezprostrednej blízkosti, ale trafil iba do košického brankára. V 57. min mali obrovskú šancu Košičania. Dostal sa do nej striedajúci Škutka, po prudkej prihrávke do šestnástky zľava od Čonku z prvej vystrelil, ale Dúbravka jeho pokus reflexívne vyrazil. Aj v ďalšom priebehu zápasu hrali obidva tímy aktívne smerom dopredu, zaujala Barčíkova delovka spoza šestnástky v 77. min, ktorá však išla tesne vedľa. V záverečných desiatich minútach mali navrch favorizovaní Žilinčania. Väčšinou sa hralo pred bránkou hostí, ale Košičanom sa napokon podarilo uhájiť na ihrisku 5-násobného majstra cenný bod. A to aj cenu červenej karty, ktorú dostal Čonka v 85. min po faule na nabiehajúceho M. Ceesaya a následného "iskrenia" medzi hráčmi oboch tímov. V poslednej minúte nadstaveného času ešte trafil do siete domáci Angelovič, ale asistent rozhodcu odmával postavenie mimo hry.

Ľuboš Nosický, tréner MŠK Žilina
"Chcel som vstúpiť do súťaže víťazstvom. Nie som spokojný s tým, že sme nevyhrali. Hráči chceli, nechali na ihrisku všetky sily. Urobil som oproti predchádzajúcemu zápasu veľa zmien. Dnes sme predviedli solídny výkon, škoda niektorých nedotiahnutých vecí. Bolo vidieť nezohratosť v útočnej fáze, ale myslím si, že časom sa to zlepší a spresní."
Ladislav Šimčo, tréner MFK Košice
"Stretnutie malo slušnú ligovú úroveň. Stretli sa družstvá, ktoré majú kvalitné kádre. My sme síce mladší, ale máme šikovné individuality. Snažili sme sa o zodpovedný a poctivý výkon. Myslím si, že sa nám to podarilo. Boli sme schopní udržať kompaktnosť formácií a byť nebezpeční smerom dopredu. S výkonom mužstva som spokojný."