Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Licencia

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ygf" |  vypnout filtr
ygf
31.05.2020, 12:29
Botas rocny rozpovet MSK je 5mega. Len nezabudni vytiahnut nejaky clanok z 2010, aby si dokazal, ze to nie je pravda Smajlík J.A. to zverejnil napriklad v minulotyzdnovej diskusii OZ proti korupcii.

Pre porovnanie Legia Warszawa ma 35 mega, Sparta, Slavia su na tom podobne, oba kluby atakuju s rozpoctom miliardu ceskych korun, Plzen je skromnejsia ta ma o polovicu menej. Rapid/Austria Vieden 30 mega, RB Salzburg 50mega.. FC Vidi 20 mega, Ferencvaros 15mega. Slovan len okolo 12mega Smajlík

Aby sa im dalo konkurovat, tak v prvom rade treba zaplatit hracov, aby pri prvej ponuke nechceli odist, samozrejme bude treba doplnat kader hotovymi konkurencie schopnymi hracmi, ktori nebudu zadarmo. A na to 5 mega rocne nebude stacit ani zdaleka...

Takze sa este raz pytam, to si vazne myslis, ze by sa nasiel nejaky zaujemca, ktory by rocne utopil v nasom klube aspon 10mega?


31.05.2020, 23:37
S Kašom, Káčerom, Holecom, Škvarkom, Bénesom, Škriniarom, Hanckom, Boženíkom a ďalšími hviezdami nám bohate stačil rozpočet na úrovni 4 až 5 mil. Tak si tu nevymýšľaj raz také sumy. Ak by Antošík chcel predať cakom prásk celý klub alebo aspoň väčšinu akcií, tak by sa po predaji len tak zaprášilo.
Ešte raz. S Antošíkom sa na 100% môžeme rozlúčiť s budovaním mužstva, ktoré by bolo schopné atakovať aspoň také úspechy, ako sme dosiahli v nedávnej minulosti. 1x skupinová fáza LM a 1x skupinová fáza UEFA alebo ako sa to volalo.
A nepíš tu o rozpočtoch! Mňa ako fanúšika vôbec nezaujíma kto je vlastník klubu, mňa zaujíma aby som po skončenia našej ligy videl medzinárodné zápasy, proste chcem vidieť aj iné mužstvá a nie len Michalovce, Pohronie, Sereď, Senicu, Moravce atd.
Každý majiteľ dotuje klub. V našej lige sú traja vlastníci, čo patria medzi najbohatších ľudí na Slovensku, Kmotrík, Fiľo a Antošík.
Dobre. Akosi sme si zvykli, že budujeme mužstvo prevažne s vlastnými odchovancami, doplnené talentami zo Slovenska ale aj zo zahraničia. Keď sa ako tak rysovalo mužstvo a zdá sa, že aj tréner by mohol mať kvalitu, tu zrazu príde apokalipsa a je po mužstve. Rozumieš tomu?
Ty ako podnikateľ, zbavil by si sa najlukratívnejšieho tovaru a rozdal by si ho zdarma? Veď to rozum neberie a nech mi nik nehovorí, že v tom boli akože vysoké platy hráčov!
Tak lepšie je stratiť milióny za predaj ako zaplatiť za cca 2 mesiace za ich platy do prestupového obdobia? A to som presvedčený, že keby vyčkal Antošík možno týždeň, dva, tak by sa bol s nimi na 100% na tých platoch dohodol.


ygf
30.05.2020, 21:15
Botas to si akoze vazne myslis, ze by sa nasiel nejaky zaujemca, ktory by rocne utopil v klube 10mega? Smajlík


antosikova predstava je,že niekto naleje peniaze do klubu ale vacsinovy podiel a hlavne slovo bude drzat stale on,preto už niekolko pokusov o predaj resp.sponzoring nevyšlo aj minuly rok sa rokovalo ale...


To by som chcel vidieť toho magora čo by na takéto podobné niečo pristúpil...


30.05.2020, 22:49
Najskôr si zistí aký je ročný rozpočet MŠK a potom tu trep o 10-tich mega. Toľko nemá ani Slovan. To po prvé a po druhé, keby chcel Antošík predať väčšinový podiel, tak kupci stoja v rade. S takým majetkom, s takou infraštruktúrou, s takou akadémiou a s takým kádrom (pred majiteľovým skratom), okrem Slovana nedisponuje nik.


ygf
30.05.2020, 08:06
Podľa článku na sme.sk odkaz v ktorom sa vyjadril manažér licenčného systému, by udelenie licencie v odvolaní nemal byť problém:

Oba kluby majú právo na odvolanie sa do pätnástich dní od vynesenia rozhodnutia. Majú tiež právo predložiť dokumentáciu, ktorou presvedčia odvolací orgán. „Závisí od samotných klubov, ako sa k tomu postavia. Splniteľné to je. Treba to urobiť dôkladne, dôsledne a včas. Licenčné orgány nie sú v stave, že by nechceli udeliť licenciu,“ povedal Vojtek.

„Predvolali sme si pána Otrubu ako likvidátora a človeka, ktorý je momentálne podľa výpisu z obchodného registra jeden z najvyšších predstaviteľov klubu. Vyjasnili sme si stanoviská. Dohodli sme sa, že klub by mohol v rámci odvolacieho konania predložiť dokumentáciu, ktorá by mohlo presvedčiť orgán,“ vysvetľoval Vojtek.

Dokonca aj bez zastavenia likvidácie:
„Licencia sa neudeľuje na večné časy, ale iba na rok, aj preto sú tam možnosti, ktoré nemusia byť riešené zastavením likvidácie," vraví.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.