Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Zlate Moravce

Bude sa to niekde vysielat alebo len na RTVS?

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "pacific73" |  vypnout filtr
Experimenty so zostavou: 1. Jibril - nezachytil som nikde informáciu, či už ho podpísali. Ak nie, možno v tom bude neochota za neho platiť a tak jeho postupné vynechávanie zo zostavy "dáva zmysel". (text v úvodzovkách treba správne chápať 🙂 Smajlík .
2. Anang - pokiaľ nie je zranený zaslúži si stálosť na svojom poste a problém na ľavej strane obrany treba jednoducho riešiť inak.
3. To isté platí o stoperoch a experimenty na poste by som riešil za rozhodnutého stavu.
4. Snaha niekoho predať vedie k pretláčaniu do zostavy i hráča bez momentálnej formy, trpí tým samozrejme celý kolektív. Inak nič proti rotácii pokiaľ sa robí s citom k samotnému priebehu zápasu. Častokrát to Paľovi takto vyšlo. 5.Blíži sa vyvrcholenie ligy a zostáva už má byť jednoducho pevná. Chápem však, že tu máme aj B tým a snaha ho silou mocou podržať v II. lige. ALE: keďže neustále vyťahujeme mladých, často ešte nevyhraných chalanov do Áčka - dokedy budú opakujem mladí chalani zvládať tento tlak!? Neviem, neviem. A čo tak zvážit aj iný model, ale to by som sa už moc rozpisoval. Chalanom samozrejme prajem aby to zvládli.


Experimenty so zostavou majú svoj prirodzený dôsledok. Na druhej strane prečo sa rozrušovať, keby vedeniu išlo o pohárovu Európu, pristúpilo by k "všetkému" okolo futbalu v Žiline inak. Takže pohoda ide sa ďalej, hádam sa niekto predá.


Kurminowski teda technik nie je 🙂 nevadi, má iné prednosti


Shakal neviem či mleli ten tlak bol dosť pasívny a profesorky. Ja som veľmi nahnevaný - stratili sme zbytočne 3. Miesto a neverím že ho znovu vybojujeme. Najlepší hráč ZM bol Kurminowski. Ale hlavne že Bcko dalo 6 gólov.


Bečko dalo 6 gólov, ale Popradu, ktorému naloží kde-kto..dokonca aj slovanistická rezerva..


zabudol si na slabuckeho bernata


Máš pravdu,Bernát ten tam je iba na okrasu.Ale pekne po poriadku.Keď som videl znovu tie pri.ebané nahrávky obrancov včetne brankára,povedal som si,že ideme prehrať a všetko urobíme preto,aby sa tak stalo.Hráči mali asi zakázané poriadne vystreliť a robiť to čo na umelom trávniku sa nakoniec nevyplatilo.Dnes si môže tréner pripísať ďaľšiu bodku za zbabraný zápas.Bernáta s Fazlagičom by som bol striedal po pol hodine.ZM vybehli na trávnik s veľkým rešpektom a keby sme viac pritlačili na pílu,mohlo byť do polčasu rozhodnuté,takto stačila jedna hlavička odkopnutého Balaja a o výsledok je postarané.No čo na to povedať,obyčajní babráci.


Ahoj zápasy idu na fortunaliga.tv
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.