Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Zlate Moravce

Bude sa to niekde vysielat alebo len na RTVS?

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "botas" |  vypnout filtr
28.05.2021, 21:01
Vahan bol náš najlepší hráč a Staňo ho dá dole. Teraz tam nemáme hráča čo by niečo vymyslel. A to možno budú aj penalty. Chceme vôbec vyhrať?


28.05.2021, 22:37
Soson 11 daj pozor aby si z toho Botasa nedostal infarkt. Si na neho nejak ku...r....va zaťažený. To si tu už nemôže nikto napísať svoj názor???


28.05.2021, 22:24
Nie botas, nechceli sme vyhrať. Preto sme to dali z 0:2 na 3:2 a odmakali si ďalšie predĺženie druhý týždeň po sebe.


28.05.2021, 22:51
Riško chytráčik, prečo si na mňa nereagoval počas zápasu?


28.05.2021, 23:06
Veď keď si to písal bolo už 2:2 aj tak? Ak sme nechceli vyhrať načo sme vôbec vyrovnávali? A počas zápasu som nereagoval, lebo som pozeral zápas. To ti mohlo dôjsť.


29.05.2021, 09:29
Dobrá otázka Riško...no preto som to nenapísal už po striedaní lebo som čakal čo to spraví s mužstvom. No a ako sme mohli vidieť, tak zrazu zo stredu poľa neprichádzali žiadne "okálky", teda chýbali prihrávky, ktoré by mali oči, nastalo tam "mŕtve ticho" v podobe futbalového kumštu, teda do času, kedy som to písal.
19.04.2021, 11:02
Poprad - ZA "B" 1-6, Javorček, Kaprálik a Ďuriš išli dole za stavu 0-4 a Jibrill za stavu 1-5 až v 76 min. !
To znamená, že tréner mal už pred týmto zápasom jasno, že v ZM nastúpime v rozostavení 3-5-2, teda s Jibrillom vôbec nerátal a to ani ako so striedajúcim hráčom, keďže hore dostali prednosť Kurmin s Paurom.
Vzadu sme nastúpili s trojkou Minárik, Kiwior a Nemčík.
- Pýtam sa, hrali títo traja spolu aspoň v jednom jedinom prípravnom zápase? Nepamätám sa!
- Rovnako si nepamätám, či hral niekedy stredného stopéra Kiwior a tak isto si nepamätám, či hral v trojčlennom systéme na ľavo Nemčík.
- Teda neodskúšané a neoverené, či to bude fungovať a to hral ešte na pravo Minárik! Výkričník dávam preto, že v troj obrannom systéme krajní majú na starosti kraje a v prípade potreby aj vypomôcť v krajnej ofenzíve.
***Pamätáme ako dlho si na tento systém zvykal v Interi Škriniar? Veď dosť dlho nehrával v základe. No a my tu bez odskúšania šupneme na pravo Minárika, do stredu Kiwiora a na ľavo Nemčíka. CHORÉ !!!
A pritom si pamätáme, že taký Kiwior ešte nedávno alternoval buď ako ľavý bek alebo ako ľavý stopér pri štvor obrannom systéme, no ale v rámci experimentu ho tréner postaví v trojke na stredného stopéra!
- STRIEDANIA: Hotový GULÁŚ !
- Dobre hrajúceho Ananga na pravej strane nahradil Rusnák a Bensona dal tréner na ľavo, kde bol chlapec úplne dezorientovaný až ho napokon tréner stiahol.
- Permanentne slabo hrajúci Sluka nemal na tento post na lavičke ani náhradníka Javorčeka a pritom deň predtým odohral za béčko iba polčas.
- Potom išiel Gono za Paura, no a kto mal byť ten druhý hrot? Ďuriš? Kaprálik? No neskutočný guláš pán tréner.
- To nemohol ísť v Poprade dole za stavu 0-4 aj Jibrill a tu mohol naskočič aspoň na tých 30-35 minút, ako druhý hrot miesto Paura, keď sme už nechceli meniť rozostavenie 3-5-2 ?
- No a v zálohe to bol po striedaniach hotový cirkus, hráči si doslova zavadzali a preto bola naša hra sterilná až nepozerateľná.
- Miešanina akú človek v lige len tak ľahko nevidí a tak ako tu niekto napísal, my by sme nedali gól ani do rána a pritom včera bol lepší terén ako v stredu.
Už viac krát sa potvrdilo, že systém 3-5-2 nám nesedí aj keď sa čím ďalej tým viac v Európe presadzuje. Ak ho chceme aplikovať, tak to nechajme na letnú prípravu, kde bude dosť času ho vyskúšať a naučiť sa ho!
- A ešte jednu vec nechápem, ako sa mohlo stať, že pri góle obsadzoval Kiwior Balaja a Minárik bol pred ním, teda pravý stopér sa dostal na pozíciu stredného stopéra a to v tom najnevhodnejšom okamihu!
- Výkony jednotlivcov? Radšej nie!
- Tento zápas bol o koučingu !!!


20.04.2021, 09:36
Suhlas! Vidim to do velkej miery rovnako.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.