Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: TRENCIN

Hrame na ich umelke ...

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "botas" |  vypnout filtr
10.04.2021, 23:16
A ja som si myslel, že z tohto mužstva nikoho nechcú predať.
Mýlil som sa, draftová jednička je Kopas. Chlapec si to zaslúži...
Prvý gól začal u neho, keď pri čiare okolo polky robil sťahovačku a súper mu loptu zobral. Vynikajúca práca od stopéra!
No a to umenie, ktoré predviedol pri druhom góle, to bola paráda...hotová "messiovka". Tak elegantne a s takým citom nahrať na hlavu súpera...fantázia.
Ááá už viem, že prečo pri našich štandardkách ešte nikdy nenašiel nášho hráča lebo on vždy hľadá súpera, už mi je to jasné...
Chlapec si prestup zaslúži a len dúfam, že na sklonku kariéry sa k nám vráti, aby mohol mladším spoluhráčom odovzdávať svoje bohaté skúsenosti získané v kvalitných zahraničných mužstvách.


Ako skoro každé kolo sa rieši Kopas aj keď si myslím že na Á čko ten chlapec nemá,ale na druhej strane by sa mal riešiť aj Sľuka po zranení nič moc a tiež niektoré góly idú na jeho vrub


11.04.2021, 00:04
Musíš byť riadne nasraný, že sme vyhrali čo?


11.04.2021, 08:00
Rišo, daj niečo k zápasu ak si trúfaš.


Takyto prispevok po vitaznom zapase tu dokaze dat iba ludsky odpad.


11.04.2021, 01:54
Riso, claidio, ja sa stotoznujem z jeho nazorom. nie je to po prvy krat, co nas ten chalan stal body (dnes vynimocne sme strelili viac ako sme dostali a tak 3 body mame....)
k zapasu. prvych 25 minut sa mi to pacilo a malo to svetove parametre. to ze mame siroky kader je nasou vyhodou ktoru nema nik v c.l.
ja dufam, ze v dalsich zapasoch uz bude minarik sucastou zakladu a nebude nutne dat aspon 3 goly v zapase, aby sme ziskali body.
na zaver gratulacia k 3 bodom.


Mikea, tu nejde o obsah, ale o formu...
Každý videl, že pred prvým gólom Kopas stratil loptu a pred druhým sa mu nepodaril odkop. Myslíš, že on to nevie, že tréner to nevidel?

Nie je problém to pomenovať, ale nikoho to neoprávňuje Kopasa zosmiešňovať alebo urážať.

Mimochodom, keď sa pred cca rokom a pol stal Pavol Staňo trénerom MŠK, anonymný nímand botas ho tu zosmiešňoval a urážal, nazýval ho "lacným analytikom". Po roku a pol je Staňo tretí najlepší trémer na Slovensku a botas stále zostal anonymným nímandom...

Teraz, keď sa na futbal nedá ísť, tak ho väčšinou sledujem v TV. A je až bolestné sledovať, ako ľudia z BA (Mikulič, Koník a Angelovič, aj keď ten v ZA hrával), bývalý trnavský a trenčiansky hráč Ďuriš alebo Paldan z TN dokážu oceniť a (dokonca niekedy aj) pochváliť hru a výsledky Žiliny, prácu trénera Staňa.
A na druhej strane, keď nakuknem ešte niekedy sem, tak väčšinou tu vidieť, len hejt, nenávisť, urážky, osočovanie a zosmiešňovanie od ľudí, ktorí samých seba považujú a špičkových expertov a najlepších fanúšikov ZA.
Je to smutné :(


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.