Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: PODBREZOVA

Velmi vela nepresnosti a hrozna hra ! Som zvedavy ake pozitiva tam bude trener hladat ????

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "botas" |  vypnout filtr
09.04.2021, 09:33
Aký to rozdiel medzi hráčmi nášho mužstva, ktoré tradične patrí medzi špičku Slovenska a hráčmi klubov, čo to s futbalom myslia vážne.
Včera som ticho závidel českým fanúšikom, ktorí videli výkon Slávie na Arsenale a my sa tu dohadujeme, či máme dať Golianovi ešte šancu, zatiaľ čo ambiciózne kluby budujú konkurenčne schopné mužstvá sa presadiť na medzinárodnom poli.
Česi to pochopili, poliaci to pochopili, ukrajinci to pochopili, už aj maďari to začali chápať, ešte šťastie, že aj u nás sa Slovan a DS pozerajú na futbal európskym progresom, no my stále zastávame a súhlasíme s biznis plánom majiteľa MŠK.
Len sa pozrime na príkladoch Káčera, Kašu, Holeca (teraz PL), Jánošíka, ktorí boli u nás hviezdy, no a v Čechách si skoro ani nekopnú do lopty. Toto jasne ukazuje, že kde je naša liga a kde je ich liga.
Sparta, Slávia, Plzeň, Jablonec, Liberec, no už aj také Slovácko a ďalšie kluby sú úplne niekde inde ako sme my.

Zápas s Podbrezovou som ani nekomentoval lebo oči ma tak boleli, že som nevidel ani na klávesnicu Smajlík a čudoval som sa, že sa tu našli jedinci, ktorí takýto strašný výkon dokázali ešte obhajovať.
ZA, DS a Slovan patria medzi našu špičku a ja ich budem porovnávať s vyššie spomenutými českými klubmi, ako aj so špičkami iných líg našej "váhovej" kategórie. Jednoducho progres príde len vtedy, keď sa budeme porovnávať s lepšími a nie s priemerom.
A zapamätajte si, že žiadny biznis plán nás na ich úroveň nikdy nedostane o tom som presvedčený a pod to sa podpisujem!botas-money money money...ak ich nechce do tímu, aký má slávia, JA investovat ( a to nechce, lebo nemáme za sebou čínskeho investora a KIU asi tiež nechceme mať v rodinnom klube), nemôžeme pozerať tým smerom. JA si to uvedomil, ako skúsený obchodník, a vyšlo mu z toho vychovávať mladých na predaj. Je to menej finančne náročné a na slovensko to stačí. O slovane nepíš, hrajú sa síce na bohatý klub, (aj môžu,ved mali z čoho kradnúť a potom investovať) no tie ich posily sú na smiech, ked niesú schopní poraziť žilinský dorast bez pomoci rozhodcov a v európe tiež terno nerobia, skôr hanbu, to svedčí asi o ich neschopnosti. Sparta či Slávia boli pražské kluby za červených lepšie dotované ako zbytok ligy, neskôr už mali nejaké meno a históriu, takže o investorov nemali núdzu, mne skôr imponujú kluby ako Plzen či Liberec, ktorí natom tak dobre niesú, a aj tak myslím, že proti nim by tí naši dorastenci až takú hanbu neurobili, čím ich nechcem vychvalovať. A príklady výchovy ? tak nato,že ako klub niesme zas tak velkí, tých hráčov je vonku dosť - škriniar, bénes, hancko, kaša, káčer (bol zranený tak nehrával, už je na lavičke), dúbravka, kuciak, plach ...nespomeniem teraz na všetkých a netvrdím, že všetko sú to super hviezdy, no na tak malý klub akým MŠK je, je to dosť, skús nejaké mená zo slovanu či trnavy alebo aj DS...toľko ich nenájdeš...
Zápas s Podbrezovou sa hral na zlom teréne, čím nechcem ospravedlnovať hráčov, lebo hrali naozaj veľmi zle, no s DS to celkovo bol veľmi slušný zápas aj ked výkony niektorých hráčov tiež nič moc, no ako tím hrali veľmi dobre - netreba to porovnávať s hrou Slávie, lebo tá je o niečom inom, no aj tu by som to porovnal (ako pri slovane) z celkovými príjmami všetkých hráčov žiliny aj DS a tiež hodnote hráčov ZA a DS, potom ten zápas aj výsledok vyznie úplne ináč. Takže ak porovnávať, tak porovnávajme "váhové" kategórie aj vo finančných možnostiach.
Ale je fakt, že plán majiteľa momentálne nieje (a zrejme ani nebude) o snahe o európu a presadenie sa v nej, takže hrať sa budeme len na slovenskom piesočku. Na fanúšika kašlať ... škoda.


09.04.2021, 11:10
mškfan, len v poslednom odstavci mi pripomínaš náročného fanúšika MŠK, ktorí progres vidí v porovnávaní sa s lepšími. Všetko ostatné je obhajoba neobhajiteľného.
Keď majiteľ nemá ambície nasledovať špičkové kluby ako píšeš v našej váhovej kategórii, tak nech klub predá takému majiteľovi, ktorí bude ochotný na začiatok naliať peniaze do klubu, urobiť mužstvo a časom sa prepracovať na takú úroveň, aby sme pravidelne hrávali v európe aspoň na takej úrovni ako to vidíme dnes u kluboch, ktoré som spomínal v predošlom príspevku.
Dokedy chce mať JA návštevy pod 2000 divákov? A teraz po otvorení to bude ešte menej!


pozri botas, majitel je JA a len on môže rozhodnúť, čo so svojim klubom, do ktorého nalial už nejaké peniaze a vybudoval aj zázemie, urobí. My nato môžeme nadávať, ale to je tak asi všetko. Môžeme prestať chodiť na zápasy, ale pri tých návštevách aké boli, mu to až tak neublíži, takže si pôjde svoj systém a nikto s tým nič nenarobí.
Iba ak by sa našiel iný milionár v ZA, ktorý by bol ochotný ísť cestou slovana, našiel by dalších bohatých sponzorov,aby bolo na nákup dobrých hráčov zo SVK aj legionárov, vyskladal iný klub a predstavil zámer urobiť dieru do európy. Vieš, len takéto plány a hlavne na slovensku by trvali zopár rokov, po pár prefackaní so SK rozhodcami, s vedením SFZ ktorý bude aj tak protežovať slovan lebo hlavné mesto, by asi znechutený odišiel radšej na moravu do iného klubu. Je ťažké nájsť fanatika, ktorý svoje nahrabané milióny nacpe do diery zvanej futbalový slovenský klub, a nájsť naozaj bohatého investora tu na SK ? To by si musel mať ku.va meno...
Ja už nemám ružové okuliare hodne dávno, každý rozumný človek trošku rozumejúci futbalu a podmienok preň na SK, proste došlo mi, že špičkový futbal sa v ZA robiť nechce, je záujem aby sa vrátilo, čo sa do klubu vloží, diváci nechodia (je jedno prečo), a aj tak z nich velké prachy niesú, tu sa nedá pri našich zárobkoch pýtať to čo v GB či NEM, takže sa kašle nato, čo by chceli, podstatné je, aby boli money späť...


09.04.2021, 21:19
Je jasné, že majiteľ rozhoduje o všetkom a samozrejme aj o tom komu to predá.
Nemyslím si ale, že by sa kupec našiel na Slovensku, veď tých ťažkých milionárov čo by chceli robiť futbal zas až tak veľa nebude. Ak by to mal byť obrat vo filozofii smerovania klubu o 180 stupňov, tak by to mal byť nejaký záujemca z vonku, samozrejme nie turisti alá Nitra.
Žilnskí futbalový fanúšikovia sú typickí Slováci, ktorí sú spokojní so všetkým, čo im vrchnosť ponúkne, presne tak ako občania sú spokojní s politikmi...


09.04.2021, 20:19
To nemyslis vazne 🤣🤣🤣🤣


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.