Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: reprezentácia

14 chalanov z A tímu v reprezentáciach - to je asi super. Len dúfam, že následne, po návrate, nebudeme mať polku tímu v karanténe.... potom by to bolo náročné rozbehnúť zápasový kolotoč. Nech sa im darí a nech dobre reprezentujú ten náš žilinský biznis

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "botas" |  vypnout filtr
28.03.2021, 17:30
Presne to napísal Jurkemik, naši hráči odchádzajú do zahraničia skoro. Idú mladí a potom ešte mladší.
Presne tak to funguje aj v našom klube.
A ja len dodám. Pozbierame talenty z celého Slovenska, prídu k nám ako 14-15 roční a už od samého začiatku im lejeme do hlavy, že ak budeš dobrý, tak dvere do zahraničia máš otvorené.
Chlapčisko je tu 4-5 rokov a už cíti, že nastal čas ísť o dúm dál, no a nakoľko náš biznis plán funguje dokonale, tak vedenie ho s radosťou "strélí" hneď ako je to možné. Často krát hneď prvému pytačovi.
A dokonca sa šéfko durdí, keď nie je po jeho, viď Boženík.

Taktiež hráč musí vidieť ambície klubu. Okrem Slovana, ktorý od samého začiatku hlásil, že ide na titul a DS, ktorá hovorila, že idú ponaháňať Slovan, tak ostatní mleli o tom ako sa chcú dostať do prvej šestky.
To sú vyslovene alibistické plány a hráči to cítia, že spokojnosť bude tak či tak.

Čo sa týka samotného zápasu.
Výbuch na ihrisku a detonácia na lavičke.
Keď by som písal o negatívach, tak by som sa veľmi unavil a to by som nerád, totižto ešte stále sa mám rád, tak to otočím na opačné garde.
Najlepší z našich bol Škriniar, no aj ten bol pri druhom góle, ktorý sme dostali.
A stále mi kole oči to jeho prechádzanie sa s loptou, veď aj dedkovia by sa vedeli zorganizovať v defenzíve, kým on loptu rozohrá.
V športe bolo bodové hodnotenie na stupnici 1 - 10, ja som mu dal štvorku a aj to sa ma "klávesnica opýtala, že či s volám Tarkovič"...? Smajlík
A aby som bol za Žilinčana, tak napíšem, že naši hráči by nabehali v tom zápase viac km ako reprezentační tiež profesionáli.25.03.2021, 09:39
Toto majú byť reprezentačné výkony páni futbalisti? Vy žartujete? Jedným slovom katastrofa.
Hubočan, Rusnák, Duda, Kucka, Boženík, Bero o nič lepšie ani Hrošovský, Pekarík a viac sa očakáva aj od Hancka, nakoľko pravidelne hráva v Sparte.
To hrala partia dôchodcov alebo hráči, ktorí už majú čosi odohraté, či už na klubovej alebo reprezentačnej úrovni?
No a to bol čo za ťah od trénera, že sme hrali bez krajného pravého hráča, to si fakt myslel mistr. Tarkovič, že Duda môže hrať na kraji a Bero v strede?
To si fakt myslí mistr. Tarkovič, že stabilne slabo hrávajúceho Rusnáka pokropí živou vodou a on zrazu futbalovo ožije?
Včera neboli zlé okamihy v našej hre, totižto včera neboli ani žiadne dobré okamihy, ktoré by sa dali vypichnúť, samozrejme okrem Dúbravku.
Obstál aj Škriniar, no nakoľko súper bol dobre organizovaný pri bránení, tak aj od neho by sa žiadalo rýchlejšie rozohrávanie. Nejako si zvykol kráčať s loptou, čím dáva súperovi časový priestor na zaujatie obranného postavenia.
Toľko naši novinári vyplakávali, že "nemci" budú k dispozícii len na tento zápas.
A čo ukázali? Nič a navyše Bénes ani nedostal šancu...
Pomalé, nezáživné, bez emócii a bez kvality !
S.O.S. !!!


25.03.2021, 18:26
to Škriniarove vykračovanie s loptou hneď v prvých minútach predznamenalo vývoj celého zápasu. Naozaj tu je veľká paralela s našim tímom. Ak si aj naši obrancovia (žilinskí) začnú hneď od začiatku zápasu takto pomaly medzi sebou prihrávať a vo veľkom zapájať aj brankára, a nehrajú rýchlo a priamočiaro a bez takmer akejkoľvek väčšej snahy stredových hráčov, potom je väčšinou aj zvyšok zápasu taký nemastný - neslaný, spomalený....Akoby čakali, že si snáď Cyperčania sami strelia gól....


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.