Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Slovan - MŠK Žilina

Ako dopadne posledný zápas jesene? Užime si ho!

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "botas" |  vypnout filtr
21.03.2021, 13:29
Herecký výkon Medvedeva mal byť potrestaný žltou kartou za filmovanie a v žiadnom prípade to nemala byť jedenástka. Takých faulov v poli ale najmä pri rohoch sú desiatky a nepíska sa to! Chalan pocítil dotyk ruky na svojom ramene a vyšlo mu to...!
Tak ako povedal po zápase Koník, bude čakať ako sa zachová "pán spravodlivý Ružbarský", tak aj my sme zvedaví čo vyfasuje Ziemba.
Global:
Veľmi dobrým obetavým výkonom v defenzíve a miestami podporený kvalitnou hrou v ofenzíve som v podstate spokojný. Bol to kompaktný kolektívny výkon s dobrými bežeckými číslami.
Viditeľný rozdiel v prospech Slovana vidím len v lepšom individuálnom ovládaní lopty a vo vyzretejšom hernom prejave.
Lupa:
Zas a znova v hrúbkach vynikal Sluka. Pri prvom góle lopta letela cca 30 m a on ju kolenom uhral smerom na našu bránu, kde boli Čavrič s Kiwiorom,.....penalta!
Takže tento žilinský Maldini si zapísal ďalší bod za asistenciu....
Rovnakú hrúbku ak nie ešte väčšiu urobil Iľko. Z toho sa azda ani nedalo nedať gól. Jednoducho chalan to riešil lajdácky až nezodpovedne. To sa v tej chvíli hanbil "roztrhnúť" sieť?
Sám začal tú akciu zľava, potom pokračoval svojim pohybom dovnútra a cez Kurmina sa lopta dostala až k nemu a....on toto nedá? ......na 20 rokov do béčka! :(
Ináč ukázalo sa, že keď nás súper okamžite atakuje, tak strácame aj ľahké lopty a preto sme sa dosť často dostávali pod tlak, takže v tréningoch pracovať ešte pod väčším tlakom a rýchlejšie odovzdávať lopty a tiež nám robí problémy dovolená tvdšia hra súpera.
Mohli sme Slovan zdolať, čo vy nato páni Sluka a Iľko?


21.03.2021, 21:17
Myslím, že s niektorými budem musieť diskutovať ako so žiakmi na prvom stupni základnej školy.
No radšej to pre istotu napíšem...trieda 1 až 4 !


21.03.2021, 20:12
Iľko má 20 rokov a za Áčko nahraných v čistom čase necelých 15 zápasov, v ktorých dal 5 gólov. Včera jeden nedal tak ho treba hodiť do Béčka?


BOTAS, Botas ... opäť exceluješ ?
... v niektorých veciach súhlasím ... ALE Tvoje myslenie pri Iľkovi je prinajmenej čudné-pod úroveň fanúšika MŠK ... z môjho pohľadu neprijateľné, nakoľko videl som vo futbale aj väčšie tutovky na gól (dnes v Trnave_Ristovsky).
Ak sa chalani_Kiwior, Slebodník poučia ako nehrať vo vlastnom pokutovom území, tak strata dvoch bodov prebolí (dúfam, že nám nebudú v konečnom účtovaní chýbať), inak platí zásada (dokedy ???) na Slovane rozhodca pridáva percentá domácim v každom zápase .... každý z nás má právo vyjadriť svoj názor, v uvedenom prípade ten Tvoj sa mi zdá taký uletený ...


21.03.2021, 15:55
Napisat Ilkovi "na 20 rokov do béčka! :(" mi neprida zrovna fer. Stane sa aj lepsim hracom a neprehrali sme kvoli nemu.


21.03.2021, 19:41
Mal som napísať na 100 rokov:(. Nič si nepochopil !!! A ja som si myslel, že ti to páli...


21.03.2021, 19:53
Ups. Dlhe vedenie. Smajlík


Nie že to nie je zrovna fér, ale je to do neba volajúca hlúposť, ktorú skutočný fanúšik svojho klubu z úst ani z klávesnice nevypustí.

To by sme potom mohli obviniť aj Kurmiho, keď v brejku nepresne prihrával Vahanovi, ktorý by bol sám pred brankárom Slovana a už vtedy to mohlo byť 1:3...

Je to šport, stávajú sa aj chyby. A aj oveľa lepším hráčom. Sluku aj Iľka treba podporiť, nie zatracovať.
Ja sa im v mene všetkých slušných fanúšikov ospravedlňujem za nenávisť a hejt, ktoré sa ti na nich zniesli.


17.12.2020, 16:57
Dnes sa obmedzím len na krátky ale zato dôležitý postreh, ktorý si nevšimol nikto z vás.
Slovanisti za tie tri góly čo nám dali môžu poďakovať nášmu "najlepšiemu a najspoľahlivejšiemu" obrancovi Braňovi Sľukovi.
1. gól - dlhá krížna lopta takmer od polovice ihriska na našu ľavú stranu, kde Sľuka nechal úplne voľného Daniela, ten si ju prebral prsiami a ešte mal čas aj pohodlne vystreliť. Samozrejme bol tam aj Ďuriš ale v tej chvíli si mal svojho hráča strážiť Sluka a Ďuriš mal ísť s hráčom, ktorý nabiehal poza nich, čiže v danej chvíli mali naši krajní hráči nesprávne postavenie a mali nesprávne rozobratých hráčov. Teda Sľuka mal ísť so svojim Danielom, ktorý bol v tej chvíli pre nás v nebezpečnejšom postavení a Ďuriš si mal strážiť vonkajšieho hráča.
2. gól - Sľuka dovolil aby sa pred neho natlačil Daniel a ten z dvoch metrov už nemal problém doťuknúť loptu do bránky.
3 - gól - no a čo vyviedol v 94 min. Sľuka pred tretím gólom, tak toto neurobí ani 10 ročný žiak. Veď ste to všetci videli.

- A to ešte nedal ďalší gól po úniku Čavrič, ktorého Sľuka opäť neustrážil. Vtedy už hral Čavrič pravé krídlo miesto Daniela.

To množstvo nepresných našich prihrávok nám neprehralo zápas, zápas nám prehral Šľuka!


17.12.2020, 18:01
iba jeden mensi postreh ktory si si ty absolutne nevsimol, akciu z 94. min zakladal brankar, je to chyba oboch ale v takej situacii mal brankar ako prvy loptu podrzat


18.12.2020, 11:35
Áno z taktického hľadiska by tak ako píšeš riešili mnohí brankári za daného stavu a hlavne keď hráš vonku, no keď vychádzame z našej filozofie, že hrať na víťazstvo v každom zápase a dať gól za každého stavu, tak potom chápem Petráša, že to hodil Sľukovi, ktorý mu vyštartoval okamžite, keď stiahol centrovanú loptu z rohu.


na TA3 hovorili, že k tej rýchlej akcii ich nabádal Stano, vraj aby sa pokúsili dať ešte víťazný gól. Dá sa ozaj polemizovať, či bol dobrý bod v hrsti,alebo sa snažiť o víťazstvo, ak by dali gól, bolo by to veľké víťazstvo a mali nato, ak by dal Sluka presnu prihrávku na vedľa bežiaceho spoluhráča, ktorému stačilo preniesť hru na dvoch či dokonca troch voľných hráčov na pravej strane, tam už by boli v prečíslení...len Sľuka prihrávku nezvládol


Ani ten prvý gól nie je úplne jednoznačný. Za Slukom bol ešte voľný Pauschek. Nehovorím, že ho mal, alebo mal mať Sluka, ale je jasné, že tam boli dvaja naši hráči - Ďuriš a Sluka, ktorí si ich nepokryli - takže sú v tom obaja rovnako "namočení".

Obidvaja, Ďuriš a Sluka, predviedli excelentné centre pred našimi gólmi, to niekto radšej vidieť nechce, v hre boli plusy aj mínusy, ale najjednoduchšie je nájsť si obetného baránka v podaní Sluku a všetko na neho hodiť - iba on môže za prehru a poďme ho ukameňovať...

Od renomovaného experta by som čakal komplexnejšiu analýzu.


18.12.2020, 15:45
Sluka je vyborny hracik, pamatam si minulu sezonu ked (aspon sa mi mari) bol chvilu najlepsim strelcom teamu. Je to lavacik, cize vzacny matros a aj on potrebuje najst formu a hernu pohodu.
To ho nezbavuje chyb. Verim vsak,ze na sebe zamaka a stane sa este prinosnejsim pre team. Team, ktory prehrava a aj vyhrava spolu.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.