Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Slovan - MŠK Žilina

Ako dopadne posledný zápas jesene? Užime si ho!

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MirinoPB" |  vypnout filtr
Nie je dobré, ak niekto znevažuje názor iného človeka detinskými reakciami. Pozeral som sa na mnohé zápasy, v ktorých Anang, ktorého som kritizoval, hral. Jeho herný prejav je asi takýto - dobrá ponuka na pravej strane strane, ale potom nepresná prihrávka na päty, nepresný center, prehratý osobný súboj, neistota vzadu...a kol dokola. Jednoducho by som na jeho mieste rád videl niektorého z dobrých záložníkov, ktorých je v Žiline dosť. Myslím si, že legionár musí byť kvalitnejší. V Bayerne hrával Kimmich tiež, keď bolo treba na kraji obrany a dnes je to jeden z najlepších záložníkov na svete a isto mu to pomohlo. / Samozrejme pre kritikov musím upresniť, že si naozaj nemyslím, že mladí žilinskí záložníci majú jeho úroveň /myslím Kimmichovu/, lebo niekto ma minule nepochopil a písal niečo o porovnávaní platov dorastencov a slovanistických profíkov - ušla mu podstata./. Kvality Kiwiora, Kurminowskeho, Bičachčijana i Fazlagiča rešpektujem a som rád, že sú v Žiline. Vôbec som ich nespomínal a nekritizoval. SLOVAN : 17 bodový rozdiel na čele tabuľky je fajn, ale asi by sme radi konečne videli Slovan v skupinovej fáze Ligy Majstrov a o tom to je. Keď si nevie mužstvo poradiť , keď môže hrať v pohode a bez tlaku, proti Žiline alebo Trnave, tak čo potom napríklad v predkole LM proti majstrovi niektorej krajiny z bývalej Juhoslávie alebo Sovietskeho zväzu? Alebo ešte proti kvalitnejšiemu súperovi ...Na záver by som rád dodal, že rešpektujem, keď sa hra Ananga niekomu páči. Je to jeho vec.


Až na nespravodlivý koniec zápasu to bol príjemný zážitok. Rozhodcovia sú však nútení pískať takto, aby pískať vôbec mohli. Potom príde takéto zvýhodňované mužstvo / Slovan/ na medzinárodnú pôdu a nevie si poradiť ani s amatérmi. To, čo sme videli na ihrisku potvrdilo správnu žilinskú futbalovú filozofiu. Zaujímavé by bolo porovnať príjmy základnej jedenástky Slovanu a Žiliny.
U bratislavského mančaftu to je za veľa peňazí málo muziky.
Ešte by bolo možno treba zvážiť, či si miesto v mužstve Žiliny zaslúžia niektorí cudzinci. Anang je fyzicky slabučký a robí veľa chýb...
Osobne si myslím, že len zaberajú miesto slovenským hráčom, ktorí sa nám na lavičke nezlepšia.


02.04.2021, 19:19
Fúha, vari k nám prišiel niekto z ríše trepadielko, trepadielko, nože mi povedz kto je najväčšie trepadlo na tejto stránke?

- chlapec chce porovnať príjmy dorastencov s hráčmi v najlepšom futbalovom veku
- za veľa peňazí málo muziky...chlapcovi sa asi máli 17 bodový rozdiel, ktorý neustále narastá
- a svoj trepadlový príspevok chlapčisko zabil...
"treba zvážiť, či si miesto v mužstve Žiliny zaslúžia niektorí cudzinci. Anang je fyzicky slabučký a robí veľa chýb..."
* pre odborníka MirinoPB len pripomeniem, že Kurminowski a Bičachčijan sú reprezentanti svojich krajín a spolu dali v tejto sezóne za nás už 19 gólov, bez ktorých by sme neboli ani v prvej šestke.
Kiwior je reprezentant PL do 21 rokov a momentálne je náš najlepší stopér, Jibrill je perspektívny hráč na hrot a bije sa o miesto s Kurminom a je isté, že bez tých dvoch by bol náš útok možno ani nie polovičný.
No a chlapec asi nesleduje futbal, keď sa mu Anang nepáči.
Mudrlantovi doporučujem, aby zatelefonoval na futbalový zväz do Ghany, aby ho nestavali do základu reprezentácie, ktorá mimochodom s takým slabým hráčom vedie ich skupinu o postup na MS, lebo je fyzicky slabučký a robí veľa chýb.
! Teším sa na tvoj ďalší príspevok MirinoPB!


Doparoma, Botas, tak si ma predbehol, ale si to napisal daleko lepsie nez ja by som mohol. Aspon som sa z chuti zasmial a dufam, ze MirinoPB Ti da dalsiu inspiraciu na odpoved. Vsetky palce co mam, hore!


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.