Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Pohár

Dnes katastrofálny výkon. Nemôžem pochváliť ani jediného hráča.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "HenryP" |  vypnout filtr
28.04.2021, 18:05
Pravda, miestami stále bojujeme sami so sebou (resp. vekovou dimenziou), ale v momentoch, keď si to sadne, je to paráda. V mužstve je naozaj veľká kopa talentu. Škoda, že je Myslovič dosť z formy. Ani Vahanovi to dnes až tak veľmi nešlo. Zato Bernát sa mi po čase opäť dosť páčil - ak si to dokáže lepšie upratať v hlave, bude z neho veľký hráč. A opäť pochvala trénerovi - za to, ako to zložil v situácii, keď nemáme k dispozícii typického útočníka. Ukazuje sa tiež, že ten zámer proti Slovanu (bez Kurminowskeho, s dvomi rýchlymi krídelnými hráčmi v útoku) mal svoju logiku. Len toto nie je Fifa, aby všetko vychádzalo podľa predstáv. Vďaka za pekný zápas.


07.04.2021, 18:23
Mentálne totálne zbabraný zápas. Pohár je ale dosť špecifická súťaž (pozrite sa napríklad na Slovan), takže teba Podbrezovčanom vyjadriť vďaku, že sú v penaltách ešte viac chabí než my, a zobrať si s toho nejaké skúsenosti.


preco zase slovan?dac bez najmensich problemov.taketo miesanie zostavy a hazardovanie z menom klubu nam nemože stale vychadzat.


Pamätáme si,niektorí,že tu bol aj tréner menom Adellar aj ten menil zostavu ako spodné prádlo,až mu to zlomilo krk.V mužstve by mali do základu nastupovať hráči,ktorí sú lepší od ostatných na ich postoch,tam nemôžem strkať hráčov,ktorých mi tam niekto preferuje,za výkony na ihrisku je zodpovedný tréner,preto sa divím,že z tej plejády žilinských hráčov nastúpili práve tí,ktorí nám,ako MŠK, robili poriadnu hanbu.Zo všetkého toho diania mi vychádza,že okrem výchovy a predaja hráčov v Žiline,vlastne o nič nejde.Nehnevajte sa,som veľni sklamaný.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.