Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Slovan - MŠK Žilina

Ako dopadne posledný zápas jesene? Užime si ho!

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "HenryP" |  vypnout filtr
17.12.2020, 06:12
No nic, dnes mi to pripomenulo zapas v Dunajskej z jari. Zbrklost, kazenie, naivita s potencial. Blby pocit, ze sme si ten zapas prehrali sami. Azda kazdy hrac zakladnej zostavy (az na Petrasa; a potom Kurminowskeho, ktory bol uplne marny) podal rozporuplny, frustrujuci vykon. Striedania to ozivili. Benson a Vahan mali byt ocividne v zakladnej jedenastke. Ale to sa po zapase hodnoti lahko - asi rozumiem zameru trenera, ale dnes mu nevysiel.


Sorry, po včerajšom výkone si myslíš, že Benson a Vahan mali byť v základe? Ja nie, za tú dobu, čo boli na ihrisku ma o tom nepresvedčili.

Sú to na našu ligu kvalitní hráči, Vahan dokonca špičkový hráčik, ale včera po príchode na ihrisko to neukázal, nebol tým žolíkom, ktorým sme potrebovali, aby bol. Ale čo už, každý zápas nevyjde.

Nemyslím si, že včera sme prehrali kvôli tomu, že Bernát a Vallo boli v základe. Bernát dal pohotový a nádherný gól, ale bolo tam strašne veľa zbytočných chýb a ľahkých strát lôpt. A aj od iných hráčov...


17.12.2020, 11:32
Uf, tu musim nesuhlasit. Bensona som minule kritizoval, ale dnes ho bolo od prichodu velmi citit - vpredu aj vzadu. Pred tym Vallo, zial, nic - vzadu tradicne horel, vpredu netradicne takmer neviditelny. Vahan sa hladal, ale oproti Bernatovi bol podstatne pokojnejsi, istejsi na lopte a pohyblivejsi. Stratil par lopt, ale vzdy v (pre supera) nebezpecnych miestach. Bernat famozny gol, ale okrem toho? Nehodnotim ho ako utocnika, ale ofenzivneho stredopoliara - a v medzihre velmi nepomohol, zial. A to ho nemam za "protekcneho Janka" ako niektori. Verim, ze s Vahanom by bol ten stred pola pokojnejsi a efektivnejsi.


No, ja môžem súhlasiť len s tým, že Vahan sa včera hľadal, nedostal sa ani náznakom do takej šance, ako Bernát a ani nevytvoril za tú vyše pol hodinu nič, čo by bolo voči súperovi nebezpečné...
Bohužiaľ.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.