Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Pohár

Dnes katastrofálny výkon. Nemôžem pochváliť ani jediného hráča.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-5-5" |  vypnout filtr
ako zhodnotiť včerajší zápas - tak o postupe bolo viac-menej rozhodnuté, čo mohlo v hlavách spôsobiť ten slabý výkon. Ibaže tie lepšie tímy by práve taký zápas mohli hrať v pohode, užívať si ho, no znova ako v DS, príliš veľa prehratých súbojov a nepresných prihrávok, nesvedčí to o dobrej forme tímu.
Kopas - znova Kopas, gól je na jeho triku. Dokedy ho budeme tlačiť do zostavy, ked máme aj iných, ktorí na svoju šancu čakajú, práve v takomto zápase mohol kludne dostať šancu iný mladík, Kopas toho už dokázal dosť.
Spokojnosť ? Tak podľa mna znova môžem pochváliť Javorčeka, má 18 a nieje horší od Braňa. Páčil sa mi aj výkon Belka, všímal som si Mysloviča a myslím, že včera v pohode, no hralo sa proti slabšiemu súperovi, preverí ho skôr Slovan či Trnava. Kiwior rastie, čo je fajn, no rovnako - preverí ho viac lepší súper.
Je nutné odstranovať nepresnosť prihrávok pod tlakom (včera Gono párkrát ani na dva tri metre nedokázal prihrať presne), a hlavne učiť ich brániť - na telo (nie poskakovať a robiť tiene) a bez faulu. V zálohe finálne prihrávky, jediný kto to dokáže je Vahan, Bernát sa síce snaží, no nieje to presné.
Tak nechajme sa prekvapiť vo finále pohára, či aj štvrtý zápas dokážu so slovanom zahrať tak ako tie doterajšie. Tretie miesto je stratené, tak je o čo zabojovať. Otázka je, aký veľký je záujem o pohárovú európu ...


05.05.2021, 13:59
So všetkým v podstate súhlasím. S tým, že sa mi včera páčil viac Bernát než Vahan - prvý sa dostáva do formy, druhý skôr naopak a žiaľ, dosť kazí aj tie prihrávky. Čo s Kopasom? Stále si myslím, že v ňom niečo je, verím, že preto ho tréner stavia (nevieme, ako vyzerá na tréningu), občas ukáže peknú vec v rozohrávke, včera mal aj pár slušných obranných zákrokov. Len to skrátka nie je celkom ono - a k tomu tie minely... Možno je to o psychike, možno ešte potrebuje dozrieť. Ale je pravda, že ak nedokáže zvládať momentálny tlak, tak tu možno naozaj nemá čo robiť, lebo to po tejto stránke bude už len horšie. A k výkonu celého mužstva - ja to beriem tak, že program bol nahustený, tak sa šetrili a aj tak vyhrali s prstom v nose. Nič, za čo by som ich vedel s čistým svedomím skritizovať. Vyhodnocoval by som to až po sezóne - ak sa dostaneme do pohárov, tak paráda; ak nie, bude to neúspech (ktorý by som ale vzhľadom na okolnosti nedramatizoval).


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.