Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Zlate Moravce

Bude sa to niekde vysielat alebo len na RTVS?

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-4-19" |  vypnout filtr
Úplne súhlasím s Jendom. Niektorí tu píšete v tom zmysle ako by to ty chalani a tréner odflakli.Nikto nie je dokonalý. Niekedy si myslím, že už máte na nich nároky ako na nejakú bezchybný FC Barcelonu.


20.04.2021, 09:32
1. Neviem, preco niektori diskutujuci za kazdu cenu brania trenera a hracov. Kazdy spravi chybu, samozrejme. Ale neviem preco by som sa k nej nemohol vzjadrit? Chcem sa podelit s diskutujucimi o svoj pohlad a co som si vsimol v danom zapase. Na druhej strane, niektorych hracov chvalim. Ale vzdy sa najde niekto, kto napise, ze mame privelke naroky alebo „je jedno či tam (v Konferencnej lige) budeme my alebo Trnava“.
2. Jendo pise: „Ak by boloi naši dali v prvom polčase nejaký gol a boli tam šance vid Kurminovský ,tak im dáme ešte dalšie dva tri góly a už sa píše len pochvalne.“ Urcite by sa nepisalo len pochvalne. Z mojej strany urcite nie. Tu nejde len o vysledok, ale aj o herny prejav.
3. FC Barcelona ani zdaleka nie je bezchybna.


19.04.2021, 14:26
Prepáč Botas
Dal som to 2 krát ,bol to omyl.


19.04.2021, 20:37
ok, stane sa, len nepochopím reakciu toho, ktorého sa to netýkalo.


19.04.2021, 16:32
No čo,ale už sme prehrali v ZM aj vyšším rozdielom a prehral tam aj Slovan....


Súhlas Jendo..
Škoda, že tam niečo nespadlo v prvom polčase alebo že sa neuznal Kaprálikov gól
Smajlík


19.04.2021, 15:23
Dávaš to sem len dva krát... Smajlík
Keď naši dreli a bojovali, tak potom Trnavčania sa v sobotu asi prechádzali po ihrisku.


Dal to tu síce dva krát, ale stále sa to lepšie číta ako tvoj "negatívny občasník" Smajlík
Škoda, že sme nevyhrali..aspoň by sme boli oň ukrátení.. Smajlík


19.04.2021, 16:28
hellito odborník a niečo na čítanie o zápase z tvojej dielne by nebolo?
Alebo ti stačí prečítať si občasník? A rozumel si vôbec tomu čo som napísal?


Nie som odborník ako ty a po pravde ani nechcem rozumieť tvojim "občasníkom" Smajlík
A k zápasu.., ak už by som tu napísal čokoľvek, tak by moje riadky boli s najväčšou pravdepodobnosťou zosmiešnené alebo nejako ináč znehodnotené, lebo jednoducho nepatrím medzi tvojich "pritakávačov".. Smajlík


20.04.2021, 23:06
Priznávaš že nemáš nato, aby si niečo futbalové napísal, ale pchať nos do diskusie, ktorej nerozumieš, tak v tom si doma.
Ja viem, ono je to ponižujúce neustále trčať v kúte...


19.04.2021, 14:26
Môj názor
Naši chlapci dreli bojovali,niektorým sa darilo viac iným menej. Mnohý s diskutujúcich boli futbalistami a preto nechápem mnohé príspevky. O tom,že sme boli dominantní aj v tomto zápase a nie len v tomto s tým myslím ,že väčšina súhlasí. Ak by boloi naši dali v prvom polčase nejaký gol a boli tam šance vid Kurminovský ,tak im dáme ešte dalšie dva tri góly a už sa píše len pochvalne. Máme mladých talentovaných hráčov,treba im a trénerovi veriť a semtam aj povzbudiť. Ale len haniť niektorým,no nechcel by som byť v koži tých hráčov,pre nich to musí byť stresujúce. Chyby sa robia nielen vo futbale ale aj v živote,kto nerobí chyby nech napíše.


Experimenty so zostavou: 1. Jibril - nezachytil som nikde informáciu, či už ho podpísali. Ak nie, možno v tom bude neochota za neho platiť a tak jeho postupné vynechávanie zo zostavy "dáva zmysel". (text v úvodzovkách treba správne chápať 🙂 Smajlík .
2. Anang - pokiaľ nie je zranený zaslúži si stálosť na svojom poste a problém na ľavej strane obrany treba jednoducho riešiť inak.
3. To isté platí o stoperoch a experimenty na poste by som riešil za rozhodnutého stavu.
4. Snaha niekoho predať vedie k pretláčaniu do zostavy i hráča bez momentálnej formy, trpí tým samozrejme celý kolektív. Inak nič proti rotácii pokiaľ sa robí s citom k samotnému priebehu zápasu. Častokrát to Paľovi takto vyšlo. 5.Blíži sa vyvrcholenie ligy a zostáva už má byť jednoducho pevná. Chápem však, že tu máme aj B tým a snaha ho silou mocou podržať v II. lige. ALE: keďže neustále vyťahujeme mladých, často ešte nevyhraných chalanov do Áčka - dokedy budú opakujem mladí chalani zvládať tento tlak!? Neviem, neviem. A čo tak zvážit aj iný model, ale to by som sa už moc rozpisoval. Chalanom samozrejme prajem aby to zvládli.


19.04.2021, 11:02
Poprad - ZA "B" 1-6, Javorček, Kaprálik a Ďuriš išli dole za stavu 0-4 a Jibrill za stavu 1-5 až v 76 min. !
To znamená, že tréner mal už pred týmto zápasom jasno, že v ZM nastúpime v rozostavení 3-5-2, teda s Jibrillom vôbec nerátal a to ani ako so striedajúcim hráčom, keďže hore dostali prednosť Kurmin s Paurom.
Vzadu sme nastúpili s trojkou Minárik, Kiwior a Nemčík.
- Pýtam sa, hrali títo traja spolu aspoň v jednom jedinom prípravnom zápase? Nepamätám sa!
- Rovnako si nepamätám, či hral niekedy stredného stopéra Kiwior a tak isto si nepamätám, či hral v trojčlennom systéme na ľavo Nemčík.
- Teda neodskúšané a neoverené, či to bude fungovať a to hral ešte na pravo Minárik! Výkričník dávam preto, že v troj obrannom systéme krajní majú na starosti kraje a v prípade potreby aj vypomôcť v krajnej ofenzíve.
***Pamätáme ako dlho si na tento systém zvykal v Interi Škriniar? Veď dosť dlho nehrával v základe. No a my tu bez odskúšania šupneme na pravo Minárika, do stredu Kiwiora a na ľavo Nemčíka. CHORÉ !!!
A pritom si pamätáme, že taký Kiwior ešte nedávno alternoval buď ako ľavý bek alebo ako ľavý stopér pri štvor obrannom systéme, no ale v rámci experimentu ho tréner postaví v trojke na stredného stopéra!
- STRIEDANIA: Hotový GULÁŚ !
- Dobre hrajúceho Ananga na pravej strane nahradil Rusnák a Bensona dal tréner na ľavo, kde bol chlapec úplne dezorientovaný až ho napokon tréner stiahol.
- Permanentne slabo hrajúci Sluka nemal na tento post na lavičke ani náhradníka Javorčeka a pritom deň predtým odohral za béčko iba polčas.
- Potom išiel Gono za Paura, no a kto mal byť ten druhý hrot? Ďuriš? Kaprálik? No neskutočný guláš pán tréner.
- To nemohol ísť v Poprade dole za stavu 0-4 aj Jibrill a tu mohol naskočič aspoň na tých 30-35 minút, ako druhý hrot miesto Paura, keď sme už nechceli meniť rozostavenie 3-5-2 ?
- No a v zálohe to bol po striedaniach hotový cirkus, hráči si doslova zavadzali a preto bola naša hra sterilná až nepozerateľná.
- Miešanina akú človek v lige len tak ľahko nevidí a tak ako tu niekto napísal, my by sme nedali gól ani do rána a pritom včera bol lepší terén ako v stredu.
Už viac krát sa potvrdilo, že systém 3-5-2 nám nesedí aj keď sa čím ďalej tým viac v Európe presadzuje. Ak ho chceme aplikovať, tak to nechajme na letnú prípravu, kde bude dosť času ho vyskúšať a naučiť sa ho!
- A ešte jednu vec nechápem, ako sa mohlo stať, že pri góle obsadzoval Kiwior Balaja a Minárik bol pred ním, teda pravý stopér sa dostal na pozíciu stredného stopéra a to v tom najnevhodnejšom okamihu!
- Výkony jednotlivcov? Radšej nie!
- Tento zápas bol o koučingu !!!


20.04.2021, 09:36
Suhlas! Vidim to do velkej miery rovnako.


19.04.2021, 10:48
Ach, prehra po krcovitom vykone - konecne nieco pre skutocnych zilinskych fanusikov! Najma pre tych, ktori pred sezonou tipovali pomaly boj o zachranu. Len mi akosi logicky nevychadza, z akeho dovodu su teraz sklamani. Ja som vcerajsok musel rozchodit - a suhlasim, ze to prilis nevyslo ani trenerovi. Ale aby som kvoli tomuto stromu nevidel cely les, to by som musel trpiet inou slepotou.


Nemáme chváliť trénera za to, že hráme o "Európu" na dvoch frontoch?


Včera došlo k viacerým chybám a dúfam,že do budúcna sa tréner poučí.Aj tak si myslím ,že už teraz splnil očakávania vedenia aj s miernym bonusom.Vytiahol kopec hráčov z projektu do Áčka a aj výsledky boli fajn.Vcerajsi zápas bol remízový ,Vráble mali šťastie.Inak mali sme aj my dosť šancí ,ale včera by sme gól nedali aj keby sa hralo do rána .Čítal som tu niekde o Európe .Môj názor je taký ,že je jedno či tam budeme my alebo Trnava ,lebo 2-3.predkolo to istí tak či tak.Netreba mať zbytočne klapky na očiach...


19.04.2021, 08:42
Ako to mozes napisat? Tebe je jedno, ci je v Europe Trnava alebo Zilina? Si fanusik Ziliny, hej?


Filip čítaj pozorne čo som napísal.Ze je jedno či tam budeme my alebo Trnava 2 Max 3 predkolo to istí.Nemyslel som to v Tom zmysle že fandím Trnave.Skor som narážal nato ,že čo stačí na našu ligu je v Európskej lige maximálne po 3 predkolo a aj to musíme mať dobrý žreb.Vsetci by mali dobre vedieť ako na tom sme .Ekonomicky aj hráčsky.Keby ostalo mužstvo pokope o 2-3 roky by to bolo úplne o inom ale každý dobre vie ,že toto sa na 100% nestane.Nase ambície končia úplne niekde inde


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.