Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: reprezentácia

14 chalanov z A tímu v reprezentáciach - to je asi super. Len dúfam, že následne, po návrate, nebudeme mať polku tímu v karanténe.... potom by to bolo náročné rozbehnúť zápasový kolotoč. Nech sa im darí a nech dobre reprezentujú ten náš žilinský biznis

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-3-28" |  vypnout filtr
Sa smejem botas, že Graif proti nám vychytal zápas. Tej sprostosti co si teraz napísal ani sam neveríš...


28.03.2021, 21:45
Spýtaj sa Iľka, pretože tebe zrejme nič nehovorí to, že v predĺžení mu chytil tutovku.
No a takýto sa tu púšťajú do diskusie...


Táto diskusia je otvorená pre kadekoho..
Dávnejšie tu vyzvedal jeden fanúšik Botev Plovdiv (bol zvedavý na Spartak Trnava proti ktorému vtedy hrali predkolo EL). Keď to zvládol nejaký Bulhar, tak tu kľudne môže diskutovať aj niekto, kto má belasé srdiečko..na príklad.


Predovsetkym, potrebujeme zmenu v lige. V ziadnom zapase by nemalo byt viac ako pat (5) legionarov na ihrisku. Co je to za majstra Slovenska, ktory ma az 10 cudzincov na ihrisku? Ja viem, ze vely svet tak bezi, ale pozrite na nasu reprezentaciu!


Ty im závidíš tie draho platené hviezdy, neschopné bez pomoci rozhodcu a SFZ porazit žilinský dorast ??? No nech si ich len platia, sú super, len škoda že to nedokazujú v európe


28.03.2021, 20:30
Tie draho platené hviezdy sú dnes po celom svete a mladí odchovanci sa pri nich učia.
Pozri, Slovan nepustil Grejfa a proti nám im vychytal zápas a o tom to je, aby sa mladí učili od tých lepších, skúsenejších.
A prečo vypichuješ to čo sa ti hodí....neporazili žilinský dorast.
Ale v lige sú pred nami o zdrvujúcich 17 bodov a ten rozdiel na konci súťaže bude ešte väčší.


Botas, porovnavať svet so slovenskou ligou, nemá velký význam, hlavne pokial ide o ekonomiku klubov. Slovan vieme že má peniaze nie velmi čisté, ale má a môže si dovoliť nakupovať. Je ale diskutabilné koho nakúpil, kedže má problém zdolať 18-21r chalanov zo žiliny, na ktorých síce nadávame pre ich neskúsenosť a z toho vyplývajúcich chýb, no ak si si všimol, nebyť rozhodovania tak získajú s tými hviezdami z dvoch zápasov 4 body. Nech už má slovan náskok akýkolvek (budem tvrdiť,že rozhodcovia mu pomohli získať nejeden bod !), to majstrovstvo má ukázať v EU a on to ukazuje, ked vypadáva z klubmi tretej cenovej a robí si skôr hanbu ako ukazuje silu svojich legionárov. No a Greif ? to čo chytil Iľkovi to často chytí aj brankár Michaloviec či Pohronia, to je skôr o šťasti či smole hráča, ktorý takú šancu zahodí, a aj o skúsenosti, starší skúsený strelec toto premení a nepomôže ani Greif, podla mna Petráš nieje o moc horší, skôr menej skúsený, verím, že až bude mať odchytané to čo Greif, tak bude lepší. Aj taký Kamenár ako len bol pretláčaný do repre a do zahraničia a ked odišiel, viac sme o nom nepočuli až ked sa vrátil do TT kde robí len dvojku. Vieš, ja to berem asi tak, porovnaj cenu tých hviezd z BA a hlavne ich príjmy z cenou a príjmami našich mladých, myslím, že ten 17b náskok by mal byť možno aj 30b. Inak slovanistickí mladíci idú vypadnúť z druhej ligy ...
A otázka rastu mladých popri skúsených - o tom ja píšem stále, áno, mali tu byť nejakí starší, skúsení a výborní hráči, ale myslím, že traja by stačili, nie tak ako na slovane, ved tam popri legionároch slovenskí mladíci ani niesú, okrem Strelca, ktorí sa snaží presvedčiť už pár rokov, no ja na nom nič velké nevidím, takže na slovane to o zbieraní skúseností, či učenia sa slovenských mladíkov od legionárov moc nieje


29.03.2021, 11:39
mskfan, s kadecim suhlasim, ale Strelec je ns nase pomery vynimocny talent, to sa skratka musi uznat. Jeho priamociarost a to, ako si rozumie s loptou, bije do oci. Akurat ma smolu na klub a zbabeleho reprezentacneho trenera.


28.03.2021, 17:30
Presne to napísal Jurkemik, naši hráči odchádzajú do zahraničia skoro. Idú mladí a potom ešte mladší.
Presne tak to funguje aj v našom klube.
A ja len dodám. Pozbierame talenty z celého Slovenska, prídu k nám ako 14-15 roční a už od samého začiatku im lejeme do hlavy, že ak budeš dobrý, tak dvere do zahraničia máš otvorené.
Chlapčisko je tu 4-5 rokov a už cíti, že nastal čas ísť o dúm dál, no a nakoľko náš biznis plán funguje dokonale, tak vedenie ho s radosťou "strélí" hneď ako je to možné. Často krát hneď prvému pytačovi.
A dokonca sa šéfko durdí, keď nie je po jeho, viď Boženík.

Taktiež hráč musí vidieť ambície klubu. Okrem Slovana, ktorý od samého začiatku hlásil, že ide na titul a DS, ktorá hovorila, že idú ponaháňať Slovan, tak ostatní mleli o tom ako sa chcú dostať do prvej šestky.
To sú vyslovene alibistické plány a hráči to cítia, že spokojnosť bude tak či tak.

Čo sa týka samotného zápasu.
Výbuch na ihrisku a detonácia na lavičke.
Keď by som písal o negatívach, tak by som sa veľmi unavil a to by som nerád, totižto ešte stále sa mám rád, tak to otočím na opačné garde.
Najlepší z našich bol Škriniar, no aj ten bol pri druhom góle, ktorý sme dostali.
A stále mi kole oči to jeho prechádzanie sa s loptou, veď aj dedkovia by sa vedeli zorganizovať v defenzíve, kým on loptu rozohrá.
V športe bolo bodové hodnotenie na stupnici 1 - 10, ja som mu dal štvorku a aj to sa ma "klávesnica opýtala, že či s volám Tarkovič"...? Smajlík
A aby som bol za Žilinčana, tak napíšem, že naši hráči by nabehali v tom zápase viac km ako reprezentační tiež profesionáli.Laco Benes- v piatok rano sa vratil do Augsburgu. Hned na popoludnie hral pripravny zapas
Augsburg-Heidenheim a odohral ca. 70minut. Dal 1 gol a na 1 prihral. Co tam vlastne ten Tarkovic este robi ? Laco sa usadil v Augsburgu, pravidelne hrava aspon 60-70 minut a ako ho vidim v TV dostava sa do dobrej formy. To co hra Rusnak zahra Laco s jednou nohou.


28.03.2021, 14:36
v 2. polčase, keď už naša hra začala ako-tak vyzerať, prišiel Rusnák namieto Suslova a boli sme späť v 1. polčase...


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.