Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Licencia

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-30" |  vypnout filtr
Pani, ja len dve veci: 1, nehadajte sa tu medzi sebou ako male deti, kazdy ma svoj nazor, kazdy si ho povie, tak mu ho neberte, diskutovat mozme, ale neurazajme sa!!!. a po 2, kazdy fanusik si zela, aby Zilina hrala aj nejake tie Europske pohare, ako v minulosti, bohuzial to co sa deje posledne roky v nasom klube, je nechapacka. Vsetko sa deje len aby sme predali a nic viac.. Vychovali, predali. Asi nikomu z vas sa nepaci, aby sme kazdy 5ti rok zacinali druhu patrocnicu a tocili stale dokola. Asi kazdy z nas chodi na ten stadion v domneni, ze svojimi hlasivkami povzbudi chalanov, aby sa tu jedneho dna objavil nejaky super zo zahranicia. Nebudeme si klamat, ze to tak nie je, a to, ze hrame len domaco ligove zapasy sa nikomu nepaci. Len je skoda, ze ja, a myslim ze nie som jediny, co nechape, o co ide vlastne tomu nasmu vedeniu. Co chcu vlastne oni? A ako to vlastne je teraz, mozeme hrat po skonceni tohto rocnika EL alebo nie? Kto vie na toto odpoved?


ygf
30.05.2020, 21:15
Botas to si akoze vazne myslis, ze by sa nasiel nejaky zaujemca, ktory by rocne utopil v klube 10mega? Smajlík


antosikova predstava je,že niekto naleje peniaze do klubu ale vacsinovy podiel a hlavne slovo bude drzat stale on,preto už niekolko pokusov o predaj resp.sponzoring nevyšlo aj minuly rok sa rokovalo ale...


To by som chcel vidieť toho magora čo by na takéto podobné niečo pristúpil...


30.05.2020, 22:49
Najskôr si zistí aký je ročný rozpočet MŠK a potom tu trep o 10-tich mega. Toľko nemá ani Slovan. To po prvé a po druhé, keby chcel Antošík predať väčšinový podiel, tak kupci stoja v rade. S takým majetkom, s takou infraštruktúrou, s takou akadémiou a s takým kádrom (pred majiteľovým skratom), okrem Slovana nedisponuje nik.


vazeni dlhodobonespokojni, TT je na predaj, tak sup-sup do toho a ukazat, ako sa to robi. drzim vam palec.


žeby uhorková sezóna? over si pls informáciu od viacerých zdrojov, nie je na predaj a ani tak skoro nebude


To ale nie je tá najdôležitejšia správa v súvislosti s dianím v Spartaku Trnava. Klub má totiž už po roku od predaja z rúk Vladimíra Poóra hľadať nového investora. Pre ŠPORT.sk to potvrdilo viacero nezávislých zdrojov z prostredia klubu.clanok v sport aktuality z 28.05.


keby sme hrali napr. 3 ligu malo by to obrovske býhody pre klub aj majitela:
menši rozpočet-zostava plná odchovancov-zaujmave výjazdy-hrali by sme o čelo a majitel sa nemusel báť postupu do EL-návštevy ba sa moc nezmenšili-lacnejšie vstupné ja v tom vidím vela pozitívnych vecí keby sme náhodou tu licenciu na prvu ligu nedostali.


Ešte ušetrí v Tom najpodstatnejsom "detaile", že nemusí meniť trávnik z umelého na živý, lebo na tretu logu vyhovuje aj umelý a to nie je zanedbateľná suma


30.05.2020, 11:42
Dobrééé Smajlík


30.05.2020, 09:13
Pokiaľ klub ostane aj naďalej v rukách terajšieho majiteľa, tak v Žiline je koniec futbalu s ambíciami konkurovať čo i len najlepším mužstvám z okolia, teda z Česka, Poľska, Maďarska a Ukrajiny. O západných krajinách ani nehovoriac.


botas chystáš sa kúpiť klub? Pripomienok k jeho riadeniu máš ako koza bobkov.
Poď! Využi svoje skúsenosti a potenciál.
Chceš všetko zlepšiť tak len smelo dotoho!


30.05.2020, 11:41
Napíš konkrétne s čím v mojom príspevku nesúhlasíš a tie detské pripomienky o ničom si nechaj pre seba.


ygf
30.05.2020, 08:06
Podľa článku na sme.sk odkaz v ktorom sa vyjadril manažér licenčného systému, by udelenie licencie v odvolaní nemal byť problém:

Oba kluby majú právo na odvolanie sa do pätnástich dní od vynesenia rozhodnutia. Majú tiež právo predložiť dokumentáciu, ktorou presvedčia odvolací orgán. „Závisí od samotných klubov, ako sa k tomu postavia. Splniteľné to je. Treba to urobiť dôkladne, dôsledne a včas. Licenčné orgány nie sú v stave, že by nechceli udeliť licenciu,“ povedal Vojtek.

„Predvolali sme si pána Otrubu ako likvidátora a človeka, ktorý je momentálne podľa výpisu z obchodného registra jeden z najvyšších predstaviteľov klubu. Vyjasnili sme si stanoviská. Dohodli sme sa, že klub by mohol v rámci odvolacieho konania predložiť dokumentáciu, ktorá by mohlo presvedčiť orgán,“ vysvetľoval Vojtek.

Dokonca aj bez zastavenia likvidácie:
„Licencia sa neudeľuje na večné časy, ale iba na rok, aj preto sú tam možnosti, ktoré nemusia byť riešené zastavením likvidácie," vraví.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.