Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Licencia

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-29" |  vypnout filtr
Odporúčam niektorým_miso1908, montezuma (plačeš nad permoškou - daj účet budem ti primerane k možnostiam splácať), .... pozrieť dokumenty SFZ, napr. Smernicu klubového licenčného systému, ktorá má iba cca 65 strán, pretrite si oči a dívajte sa na svet aj futbalový cez nejaké pravidlá, SFZ vo väzbe na UEFA si vykonáva svoju prácu, otázne je, či v konečnom dôsledku MŠK uspeje.
Mám trošku obavy, nakoľko likvidácia je proces, v ktorom musia byť rešpektované pravidlá, ale najmä lehoty, z ktorých vyplýva, že novú sezónu zaháji MŠK v likvidácií a tým sa dostávame do konfliktu s obsahom uvedenej smernice, myslím si, že právnikom a funkcionárom sa objaví pot na čele, nuž čo, ostáva nám iba veriť, že to zvládnu ..... inak je koniec futbalu v Žiline !


do europy ist nechceme a ani nemusime ušetria sa peniaze to nieje problém
v druhom kole licencia udelena na ligu bude a pojde sa z dorastom do novej sezony


Čítaj s porozumením, neplačem nad permoškou ale cenu za ňu prirovnavam k omelinkam. Pre mňa je 100 euro ako pre majiteľa 10 000 kapiš už?
Máš nejaké skúsenosti alebo vieš porovnať podnikateľa zo západu a zo Slovenska? Lebo ja ich mám XY
Tu si kúpi podnikateľ z prvého vydareného obchodu hneď auto za 80 000 a zamestnancom si ešte dovolí siahnuť na mzdy.
Keď je niekto na začiatku malý zgrloš tak navysujucim sa majetkom ten žgrloš v ňom ešte viac rastie. Nebudem to tu rozpisovať ako to funguje v JA podnikovlch ale šetrí sa kde sa dá či sa darí viac alebo moc. Takže aj keď je pre neho príklad 10 000 eur omelinka ako pre mňa 100 on sa ulakomil a to pred celým športovým svetom


29.05.2020, 14:56
nerobte z toho "kowbojku".
samozrejme ze firma v likvidacii nemoze dat financnu zaruku na buduce fungovanie v sezone 20/21.
v odvolavacom konani uz bude nova firma ktora bude vlastnit klub a znacku msk a da financme zaruky na fungovanie do
novej sezony.


Vaše riešenie vyzerá celkom logicky, ale či tak bude rozmýšľať aj majiteľ je otázne. Mám pocit že v poslednej dobe koná skôr emočne a zbrklo, ako logicky a uvážene.


Zatial čo fanúškovia jednajú výhradne emočne a to je v poriadku?


29.05.2020, 14:34
No uvidíme čo z toho bude, toto je predbežné rozhodnutie a myslím, že sa to utrasie a licenciu dostaneme napriek všetkému. Čo sa však týka EL, tak som skeptický. Podľa mňa určite nebudeme chcieť a nebude v našich finančných možnostiach hrať EL. Naposledy som čítal rozhovor s Belaníkom, kde vysvetloval ako funguje systém odmien a myslím, že to neutiahneme. Link na článok - odkaz


29.05.2020, 14:01
No - aby toto rozhodnutie SFZ nenabudilo JA k este raznejsim krokom.


"nebude v našich finančných možnostiach"....hmm tak keď my už nemáme peniaze tak to už kto potom ma?
Peňazí je dosť, bolo a bude, ak sa majiteľovi neoplatí hrať Európu tak ako to avizoval aj minulosti tak nech klub rovno predá potom tomu kto má aspoň trochu.
Hrať futbal bez športovej vízie, ambícií atď je plytké a voči fanúšikom sebecké, nešportové


29.05.2020, 15:56
Reflektujem len moje pocity z toho čo som sa dočítal v médiach a vyzerá to tak, že je to tak ako píšeš, vo všetkom s tebou súhlasím. A toto vyjadrenie klubu na 3 riadky vo mne vzbudzuje ešte horšie pocity.


29.05.2020, 16:28
a co si tam este chel napisat prosim ta?


29.05.2020, 17:26
Možno nejaké odôvodnenie a príčinu prečo sa tak stalo, čo bude potrebné spraviť aby sme dostali licenciu alebo aké sú plány čo sa týka licenčného konania? Nie každý je zbehlý v týchto záležitostiach a je smutné, že človek sa častokrát dozvie viac z iných webov ako z oficiálnej stránky, to vyjadrenie je také klišé, čakal som, že sa z toho dozviem viac... Smajlík a nieje to prvýkrát..


Hráčom sa krátili mzdy, vyhadzovali tí najlepší rovno sa zadarmo priamo pred rehotajucim sa športovým svetom darovali klubom.
Mňa aj iných ukratili o zápasy a mám zaplatenu permošku v plnej sume. Kto mi to refunduje?
Kašlem na to aj iný lebo je to pre nás smiešna suma rovnako ako aj pre majiteľa to čo by dal svojim už minulým hráčom ale ulakomil sa ....kto má najviac aj najviac šteká


a čo sme akože čakali? Sami sme si navarili..


29.05.2020, 13:27
Licenciu pre klubové súťaže UEFA a FORTUNA ligu súťažného ročníka 2020/2021 neudelil klubom FC Nitra a MŠK Žilina v likvidácii, ktoré nesplnili minimálne požiadavky finančných licenčných kritérií. Uvedené kluby majú právo voči rozhodnutiu podať odvolanie.
.............Dúfam, že to vyplýva len z právneho statusu klubu, a teda dúfam, že sa veci ohľadne likvidácie pohnú dopredu, aby sme mohli dodatočne splniť kritéria.
Ak je to však dôsledok rozdielneho výkladu podmienok k udeleniu licencie zo strany SFZ v porovnaní s právnou analýzou MŠK, znamenalo by to ďalší konflikt so zväzom. Verím, že sa všetko urovná a utrasie.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.