Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Paur

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Inak mimo Jakuba, je pravda, ze Diaz odisiel zo Za? Lebo nikde som to nepostrehol, a kukal som zaznam golov na huste a tam to moderator spominal.


nie /zatial/ neodisiel ale je po operacii


28.07.2019, 22:46
Ohľadom toho Diaza to pravda nie je(aspoň zatiaľ). Na klubovom instagrame vidno Diaza ako s ostatnými kričí víťazný pokrik v kabíne po zápase.


Vitaj doma Jakub Smajlík


odkaz

„Už po odchode zo Žiliny som vedel, že by som sa tam niekedy rád vrátil, keďže som tam vyrástol a dostal sa aj do veľkého futbalu. Uvidíme. Spolupráci s MŠK som takisto otvorený. Ak by prišla ponuka zo Žiliny, bol by som veľmi rád,“ skonštatoval na záver Jakub Paur.


18.07.2019, 17:54
chalan na skuske, ale asi nepresvadcil.....
ale mna v "b" cku zaujal mlady 18 rocny krkoska.


V príprave za B Team som postrehol hráča tmavej pleti,tuším Hamza Baba alebo tak nejak.neviete niekto či u nás ostal,alebo nejaké bližšie info...?


Zrejme nepresvedčil .videl som ho v zápase proti AS Trenčín a chalan sa snažil podľa mňa ale dosť si v niektorých situáciách nerozumel so spoluhráčmi ,zrejme aj kôli novému prostrediu pre neho.
A s krkoskom súhlasím .na ňom bolo vidno že je odchovanec a má určite návyky plus super rozohrávka z pozície stopéra .taký Puyol 😄


19.07.2019, 09:29
toho chalana som zaregistroval az teraz... som nevedel ze je nas. bol som v tom, ze prisiel ku nam az teraz. velmi kvalitny hrac na svojom poste.


Jakub by bol posilou a bol taký bojovník zo srdcom predsa je tu doma vedenie by malo vážne pouvažovať....


Urcite by to spatne nebolo, tak isto ako spominany Hubocan... Vestenicky by bol tiez uplne v pohode.. Cracovia ho kupila za 100k a v nitre teda hral dobre.. tam, ze je na odstrel. Je stale mlady a isto by bol platny


Vestenickeho by som si u nás vedel predstaviť, taky hráč by sa nám určite hodil.. Len či chalan bude chcieť za nás hrať.


Jakub by sa mohol vrátiť domov Smajlík


Mohol... Vravel som si to tiež, keď som ho pred dvomi týždňami videl na turnaji vo Višňovom Smajlík
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.