Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie

Progres za Hynka je očividný, v lige sú škvrnou len zápasy s BB (výsledkovo).

Nezabudnuteľné zážitky sú pre mňa z jesene 2023 dva okamihy:
- záver zápasu so ZM,
- U 19 zápas so Spartou.

Futbal je kolektívny šport, ako tím vyhrávaš a ako tím aj prehrávaš, nehľadajme "vinníkov" z prehier, nerobme z hráčov terče.
Radšej si to užívajme, je to šport, ku ktorému patria úspechy aj neúspechy...

Pekné sviatky a všetko dobré v roku 2024!

Škoda posledného zápasu. Na zápase som bol a prvý polčas to bola ozaj oťukávačka, boli sme mierne lepší. Na konci prvého polčasu zasebčil Jambor, keď sme sa traja rútili do dobrého protiútoku a chalan sa namiesto včasnej strely alebo prihrávky lepšie postavenému spoluhráčovi rozhodol počkať a vystreliť do brankára. Ten terén už bol dosť zamrznutý (hoci odhrnuli ten sneh dobre) a lepšie sa tomu prispôsobila BB. Druhý polčas sme začali výborne okrem penalty, ktorú nepremenili domáci. V tej chvíli som od domácich počul " no budeme radi aj za remízu". Potom sme nastrelili brvno. Následne dal Jany krásny gól a vzápätí sme mali 2-3 dobré útoky, ktoré mohli uzavrieť zápas. Potom ale nastala brutálna dominancia pri štandardkách a naši sa úplne rozpadli. Všetky tri góly hlúpe a nemuseli byť. Zbavili sme sa komplexu Podbrezová a nastáva nový komplex Bystrica. Skóre s nimi 2:7 hovorí za všetko, hoci oba zápasy sme herne boli podľa mňa lepší. Vinník prehry pre mňa jednoznačne Jambor, ktorý zasebčil na konci prvého polčasu a v druhom tiež nepremenil dobrú šancu. Aj domáci ho kritizovali, že nesmierne preceňovaný hráč. Hádam sa znovu chytí. Inak jeseň nad očakávania a druhé miesto je paráda, len škoda, že už to vyzerá na to, že žiadna naháňačka Slovanu nebude, skôr snaha utiecť bodovo Trnave. Šťastné a veselé šošoni.

22.12.2023, 19:15
Dobre si to zhodnotil.

Na hodnotenie jesene príde rad medzi sviatkami. :-)
Ale verím, že marketing má pripravených viacero článkov a rozhovorov s vedením, hráčmi či našimi bývalými futbalistami. Aby nám žlto-zelený čas do začiatku jarnej súťaže rýchlejšie ubehol. :-) Osobne by som chcel dlhší rozhovor s Mintálom, Zabavníkom, Škriniarom, Vavrom alebo aj Gidim.
Potešilo by aj niečo konkrétne o prestupoch zo strany vedenia, nie ale alibistické hmly.

17.12.2023, 13:48
Za peknú jeseň a druhé miesto áno ,ale za včerajší výsledok nie

Aj ja ďakujem hráčom, ale vďaka patrí aj Jardovi, ktorý ich tou peknou jeseňou viedol.

Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.