Téma: Žilina - Košice

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Botas, Botas .....
je jasné, že si našou jednotkou, ALE každý z nás je oprávnený zverejniť svoj názor, problém vzniká, ak napíšem niečo .... čo nezapadá do Tvojho hodnotenia ... hneď tu máme urážky, PREPÁČ, ale nemáš právo pomenovať nás fanúšikov MŠK rôznymi prívlastkami, resp. fanúšikov urážať .... už sa konečne nauč diskutovať.
Napr. vysoko pozitívne hodnotíš Hubočana (tomuto chalanovi fandím od jeho prvých krokov v našom drese), pravdou však je, že bol pri kikse ... prvá šanca súpera ... podľa mňa naša obrana odohrala menej náročný zápas, napriek tomu mali problém s bránením Medveďa __súper mal tri tutovky, Minárik odohral dobrý zápas (napriek rôznej pozícií v každom polčase), v 1. polčase hral veľmi dobre Gidi.
Negatívne hodnotíš úsmev Ďuriša .... niečo podobné som ale videl aj v poslednom zápase Realu, bežne to robí Giroud ... každý hráč to prežíva inak.
V poslednom kole som videl tri zápasy, Trenčín, Podbrezová aj MŠK mali veľký problém s defenzívou súpera, našťastie iba MŠK brali tri body. V porovnaní s minulým rokom sme na tom oveľa lepšie v tabuľke, myslím si, že aj herne, v mužstve je konkurencia, tréner zostavu otáča, chalani zo súpisky hrajú aj v B-éčku, bolo by dobré uhrať ešte 6 bodov do Vianoc.
Neviem koľkí z Vás boli na štadióne, bola to fuška aj v zimnom oblečení, lezú mi na nervy "bufetári" na jeden teplý čaj cez polčas si musíš vystáť radu, pričom máš problém odsledovať celý 2. polčas, asi horšie to bude v stredu, fandíme aj 19-ke.

Ešte gratulácia Dedovi za hráča mesiaca. A teší ma že nastúpil a suverénne zahral Hubocan.

25.11.2023, 23:11
Ach Dedo, Dedo...ty pokiaľ neurobíš 3-4 dotyky s loptou, aby si ju mal totálne pod kontrolou, tak si úplne priemerný hráč. Nedáš tutovku a ty sa usmievaš jak kemy to bolo za stavu 3-0.
Strieľaš kedy ťa napadne, aj vtedy keď by z tak nepripravenej lopty nestrieľal ani Ronaldo. Aj s medzihrou máš problémy...no proste o nejakom ťahúnovi mužstva ani vidu ani lychu.
Dnes ozaj nebolo hráča, ktorý by si zaslúžil absolutórium okrem Belka a Hubočana.
V poli to bol antifutbal. My sme schopný zo 100 možných prihrávok urobiť 300 až 400. No proste ukážková jalovina.
Aj bago hráte na 3-4 dotyky?
Dnes proti tomu autobusu nebolo veľa možností na rýchle protiútoky, no aj tých pár čo sa naskytlo, tak sme po "žilinský" zabrzdili a nasledovala klasika...prihrávka na istotu do zadu.
Už dávno som u našich hráčov nevidel prihrávku vonkajškom, až musel prísť staý - mladý pán Hubočan.
A ten jeho kľud v ťažkých pozíciach...smekám!

Ináč ako mužstvo to bola bieda pán tréner.
VEĽKÁ BIEDA!

Ako tak vidím, tak toto kolo si si zasadol na slovenského reprezentanta, ktorý Slovensko nasmeroval na ME v Nemecku.. Smajlík
Prehráme, neprehráme alebo môžeme vyhrať aj na nulu...,stále je čosi na h...o.
Na druhej strane som rád, že už neodvolávaš Hyneka Smajlík

26.11.2023, 10:26
hellito, ty si proste prípad, už dobiehaš aj Matoviča.
Čo máš v tej hlave, keď nedokážeš vyhodnotiť píspevky podľa dátumov a odohratých zápasov?
Čo má spoločné včerajší výkon Ďuriša s gólom, ktorý dal v Lux?
Tam dal gól, včera nedal a jeho výkon nebol hodný reprezentanta, to je celé! Je to pravda alebo nie?
Okrem tých hellito-matovičových kecov, ktoré tu predvádzaš, napíš konkrétne v čom som nemal pravdu vo včerajšom hodnotení reprezentanta Ďuriša.

25.11.2023, 19:00
Za mna gratulacia k dalsim 3 bodom a upevnenie si 2 miesta v tabulke. Hubo priniesol do obrany klud, organizaciu a spolahlivost. Kozak postupne zlepsuje hru Kosic a nemyslim si ze boli zrely na viac ako 2-3 goly!. Aj ked hrali o jedneho menej v obrane hrali organizovane a velmi dobre a my sme hrali krcovito a nepresne. Caka nas vonku zapas v Moravciach a Trnava doma. Ak tieto zapasy zvladneme tak jesen bude nad ocakavanie.

Musím povedať, že ja som z výkonu sklamaný. 3 body beriem - sme druhí a všeobecne túto sezónu hráme super (obzvlášť výhra v Trnave a domáce zdemolovanie Dunajskej Stredy a porážka Podbrezovej).

My sme sa na konci reálne museli obávať o výsledok (šanca Medveda). Doma. S mužstvom, ktoré 9 zápasov predtým nebodovalo. Keď nás je o jedného viacej.

Dnes sme mohli a mali vyhrať násobne viacej. Keby sme hrali v takom nasadení jak s Podbrezkou, tak je po prvom polčase 4:0. Dedo je žiaľ totálne z formy (stále lepší jak 99% ligy, len žiaľ mu vyschol pušný prach). Na začiatku v 4 min sme ich mohli gólom otvoriť a bolo by po zápase. Chýbala mi nejaká prekvapivá predfinálna/finálna prihrávka (podarila sa nám iba raz a preto sme vyhrali). Veľmi sa mi nepáčil Bille a následne aj striedajúci Iľko. Výborne ako vždy Gidi, Hubko premiéra v pohode a klasicky nás podržal najlepší brankár v lige Belko. Jambor bojoval, raz sa parádne vrátil a získal loptu a dal aj gól. Celkovo ale nič moc výkon o jedného viac proti hentakému mužstvu to musí byť delostrelectvo nie hádzaná a na konci strata prípadne pomalá strela do stredu brány.

Najväčšia výzva v ďalších kolách bude premienať šance. Ak by sme do zimy udržali druhé miesto bol by to ťažký nadštandard a bol by som absolútne spokojný.

25.11.2023, 19:28
Brnky Za, ak si založil túto tému, tak si oprav nadpis: Žilina-Košice. Nebuď opačný ako v USA. PS súhlasím so všetkým čo si napísal

Mirko opravené vďaka !!!

Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.